اخبار

تعمیر اتصالات و الکتروموتور ایستگاه پمپاژ باغ فیض در اسلامشهر

تعمیر اتصالات و الکتروموتور ایستگاه پمپاژ باغ فیض در اسلامشهر
به منظور ارتقاء کمی وکیفی آب آشامیدنی شهروندان واوان ، تاسیسات ایستگاه پمپاژ این شهر در باغ فیض بازبینی و اصلاح و بهسازی شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر از طریق ایستگاه پمپاژ ها و ضرورت به روز رسانی و بهسازی و رفع معایب تاسیسات و تجهیزات موجود در این ایستگاهها ، علیهذا در همین راستا ایستگاه پمپاژ موجود در منطقه باغ فیض این شهر مورد بازبینی دقیق قرار گرفته و اصلاح و بازسازی گردید .
شفا نظر پور با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که مطابق برنامه زمانبندی شده در دستور کار قرار گرفته بود ، علاوه بر محوطه سازی محیطی و ابنیه ای و ارتقاء ضریب امنیتی ایستگاه پمپاژ ، پمپها و همچنین اتصالات و تاسیسات و خطوط مکش و رانش ایستگاه پمپاژ مورد بازبینی دقیق قرار گرفت و الکترو موتور این ایستگاه پس از تعمیرات اساسی لازم مجددا راه اندازی و وارد مدار گردید .
مهندس نظرپور در ارتباط با اهمیت و هدف از اقدامات صورت گرفته خاطرنشان ساخت : با به روز رسانی و تعمیرات صورت گرفته در ایستگاه پمپاژ مذکور علاوه بر ارتقاء کمی و کیفی در امر بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، بطور قابل توجهی از پرت انرژی و هزینه ها ی اضافی نیز پیشگیری می گردد . و آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم با کمّیت و کیفیت مطلوب و مطابق برنامه تامین و توزیع میگردد . 

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۲۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.