اخبار

پایان عملیات حفاری و بهره برداری 1 حلقه چاه در شهرستان بهارستان

پایان عملیات حفاری و بهره برداری 1 حلقه چاه در شهرستان بهارستان
با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات حفر و تجهیز و بهره برداری از یک حلقه چاه در شهر گلستان انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان  با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به مهاجرپذیری و گسترش حوزه جمعیتی و سکونتی و ساخت و سازهای صورت گرفته و از طرف گرمی هوا و افزایش مصرف آب آشامیدنی و ضرورت تامین و توزیع آب شرب شهروندان و مشترکین با کمیت و کیفیت مطلوب ، علیهذا در همین راستا عملیات حفاری و تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه در شهر گلستان در دستور کار قرار گرفته و به انجام و اتمام رسید .
سید محمد رضازاده ضمن تشریح پروژه مذکور خاطر نشان ساخت : عملیات چاه تازه حفر شده در خیابان بنفشه 1 شهر گلستان با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور اجرای کل پروژه اعم از تملک زمین ، حفاری ، تامین برق و تجهیز و ... از اواخر سال گذشته در دستور کار قرار گرفته و آغاز شد و نهایتا خرداد ماه امسال به اتمام و در مرحله بهره برداری و آزمایش پمپاژ قرار گرفت و نهایتا با انجام آزمایش پمپاژ و ابدهی بیش از 20 لیتر در ثانیه آماده بهره برداری می باشد . انتظار می رود حداکثر تا پایان خرداد جاری در مدار توزیع و بهره برداری قرار گیرد .
مدیر امور آبفای شهر گلستان همچنین یاد آور شد : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر و شهرکهای تابعه با کمیت وکیفیت مطلوبی تامین و توزیع می گردد . و امیدواریم با افزوده شدن آب استحصالی این چاه دبی موجود افزایش یابد و با مدیریت مصرف آب شرب توسط شهروندان شاهد مشکلاتی در زمینه کمّی و کیفی آب آشامیدنی در این شهر نباشیم .

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۲۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید