اخبار

بهسازی برق و اتصالات و راه اندازی مجدد 1 حلقه چاه در رباط کریم

بهسازی برق و اتصالات و راه اندازی مجدد 1 حلقه چاه در رباط کریم
با هدف افزایش دبی موجود آب آشامیدنی شهروندن چاه شماره 19رباط کریم بهسازی و به روز رسانی گردیده و مجددا در مدار شبکه قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تقارن فصل گرم و ضرورت تامین آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم با پیک بالا نسبت به فصول دیگر ، لذا در این خصوص بهسازی و احیاء و راه اندازی مجدد چاههای قدیمی و نیمه فعال این شهرستان در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده در حال انجام می باشد .
آرش شکیبی با اشاره به مشخصات پروژه انجام شده در این خصوص یاد آور شد : با هدف احیاء و راه اندازی مجدد چاه شماره 19 رباط کریم و رفع نواقص و معایب موجود با اجرای عملیاتی شامل تعویض و کابل گذاری مجدد بلحاظ اتصال کابل ، تعمیر و تعویض اتصالات سر چاهی و بهسازی و بازبینی سایر تجهیزات چاه مذکور در مدت زمان چند روزه طی همین خرداد ماه جاری این عملیات به اتمام رسیده و چاه 19 با آبدهی بیش از 18 لیتر بر ثانیه مجددا درمدار توزیع قرار گرفت .
مهندس شکیبی خاطرنشان ساخت : تمهیدات لازم در خصوص تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم طی ایام پیک مصرف انجام شده و مطابق برنامه ریزیهای صورت گرفته آب شرب شهروندان با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد لازم  تامین و توزیع میگردد . لذا انتظار می رود با رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور توسط شهروندان شاهد کمترین مشکلات و چالش آب آشامیدنی در هیچ نقطه از این منطقه نباشیم .

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۴۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید