اخبار

نصب و راه اندازی 10 دستگاه شیر فشارشکن در شهر پرند

نصب و راه اندازی 10 دستگاه شیر فشارشکن در شهر پرند
با هدف هوشمند سازی شبکه و کاهش شکستگی و حوادث خطوط و شبکه های آبرسانی ، 10 دستگاه شیر فشارشکن در شهر پرند راه اندازی و در مدار قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهر پرند با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به پیش بینی های صورت گرفته در اجرای خطوط و شبکه های آبرسانی این شهر تعداد 14 دستگاه  شیر آلات فشار شکن نیز بر روی این خطوط نصب و راه اندازی گردیده است ولی تا بحال بدلیل عدم نیاز مورد استفاده قرار نمی گرفت . علیهذا با عنایت به تراکم جمعیت و افزایش سکونت در مناطق مختلف این شهر و ضرورت افزایش دبی آب شرب که موجب بروز مشکلات عدیده ای مخصوصاً شکستگی و ایجاد حوادث در خطوط انتقال و شبکه های آبرسانی در این شهر میگردد لذا در این راستا و به منظور هوشمند سازی و کنترل فشار آب عملیات نصب و تعمیر و راه اندازی شیرهای فشارشکن در دستور کار این امور قرار گرفته ودر حال انجام می باشد .
محسن لشگری با اشاره به عملیات صورت گرفته در این زمینه خاطرنشان ساخت : در همین ارتباط و به منظور کاهش حوادث و ارتقاء کمی و کیفی در امر تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم تعداد 10 دستگاه از 14دستگاه شیر فشارشکن موجود در سایزهای 150 ، 200 و 300 میلی متر تعمیر و بهسازی و بازبینی شده و اوایل خرداد ماه جاری در مدار توزیع قرار گرفته است .
مهندس لشکری خاطر نشان کرد : این پروژه در فازهای 4 ، 5 و 6 اجراء شده و با انجام این عملیات ضمن مدیریت فشار شبکه و پیشگیری قابل توجه از حوادث و شکستگیها موجب پیشگیری از قطعی و افت فشار آب و توزیع یکنواخت آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در کلیه مناطق شهر خواهیم بود . و امیدواریم با توجه به قصل گرم و اوج مصرف آب شهروندان و مشترکین محترم ضمن نسب تجهیزات کاهنده و همچنین استفاده از مخزن مناسب با رعایت الگوی مصرف از مصارف غیر ضرور بپرهیزند .


۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید