اخبار

اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهرستان بهارستان

اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهرستان بهارستان
با هدف افزایش کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین گلستان ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در این شهر انجام می پذیرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به توسعه محدوده شهری و تراکم جمعیتی و تاکید مدیر عامل محترم شرکت در خصوص ضرورت ارتقاء و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین ، علیهذا در همین خصوص عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در بخشی از مناطق این شهرستان در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
سید محمد رضازاده  با اشاره به مشخصات عملیات اجراء  شده در این خصوص یاد آور شد : این پروژه از محل  اعتبارات داخلی و جاری در منطقه باغ مهندسی و خیابان شهید بهمن اصغری جمعا به طول 250 متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 110 میلی متری از اوایل سالجاری آغاز گردید و پس از اجرای اصلاح شبکه عملیات اصلاح انشعابات این خط نیز در دستور کار قرار گرفت که با  بیش از 70 در صد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد .
مدیر امور آبفای گلستان با تاکید بر ادامه اجرای عملیات در این خصوص خاطر نشان ساخت :  اصلاح و توسعه شبکه و انشعابات همچنان جزو برنامه های لازم الاجراء و ضروری در دستور کار این امور قرار دارد . و به محض تامین اعتبارات لازم مطابق برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته در سایر نقاط این شهر نیز عملیاتی خواهد شد .
وی در پایان خاطر نشان کرد : آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهرستان  با کمیت و کیفیت مطلوب و بدون قطعی و افت فشار در کل ساعات شبانه روز تامین و توزیع گردد . ولی با عنایت به پیک مصرف و بلحاظ اقتضای فصلی امیدواریم شهروندان و مشترکین محترم نیز با رعایت الگوی مصرف از مصارف غیر ضرور پرهیز نمایند .
۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید