اخبار

شناسائی و جمع آوری یک رشته انشعاب غیرمجاز با قطر بالا در شهرک امام حسین (ع)

شناسائی و جمع آوری یک رشته انشعاب غیرمجاز با قطر بالا در شهرک امام حسین (ع)
همزمان با ساماندهی خطوط و شبکه های آبرسانی در شهرک امام حسین علیه السلام یک رشته انشعاب غیر مجاز با قطر بالا شناسائی و جمع آوری گردید .

این خبر را مدیر امور آبفای شهرک امام حسین علیه السلام اعلام کرد و گفت : در راستای اجرای برنامه های زمانبندی شده مبنی بر ساماندهی و نوسازی خطوط و شبکه های آبرسانی عملیات بهسازی و به روز رسانی انشعابات آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نیز انجام می پذیرد . که در این خصوص و در خلال اردیبهشت ماه جاری یک رشته انشعاب با قطر بالا که به صورت غیر مجاز و در ورزشگاه 7 هزار نفری مسکن مهر ضیاء آباد مورد استفاده قرار می گرفت شناسائی و پس از صدور اخطاریه های لازم در خصوص تبدیل به مجاز ، نهایتا انشعاب مذکور قطع و جمع آوری شد .
سید علی حسینی گنجی خاطرنشان ساخت : علاوه بر انشعاب مذکور طی همین سال جاری تعداد 12 رشته انشعاب غیر مجاز خانگی نیز کشف شده و اخطاریه های لازم در خصوص تبدیل به مجاز این انشعابات به مالکان مربوطه صادر شده که بخشی از این انشعابات پرونده سازی و به مجاز تبدیل شده و بخشی دیگر نیز در دست انجام می باشد .
مهندس حسینی گنجی با تاکید بر استمرار این عملیات و شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز در شهرک امام حسین و مسکن مهر ضیاء آباد یادآور شد : متاسفانه با وجود انشعابات غیرمجاز علاوه بر به حساب نیامدن و پرت و هدر روی بخش قابل توجه آب آشامیدنی موجب به هم خوردن معادلات مربوط به تامین و توزیع آب به نسبت با آمار مشترکین موجود نیز میگردد که موجب قطعی و یا افت فشار آب و منجر به نارضایتی برخی از مشترکین و شهروندان محترم در این خصوص میگردد . لذا همچنان شناسائی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز جزو برنامه های ثابت و در دستور کار این امور قرار دارد و مستمرا انجام می پذیرد .


۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۴۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید