اخبار

اصلاح و بازسازی فونداسیون و اتصالات ایستگاه پمپاژ در شهرستان رباط کریم

با هدف ارتقاء کمی وکیفی آب آشامیدنی شهروندان شهرستان رباط کریم ، تاسیسات و ابنیه ایستگاه پمپاژ شهید آبشناسان این شهر تعویض و تعمیر و بهسازی مجدد میگردد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با توجه به این که تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهر رباط کریم و شهرهای تابعه این شهرستان از طریق ایستگاه پمپاژ های موجود و مخازن ذخیره ای در این منطقه انجام می پذیرد . لذا موضوع بهسازی و به روز رسانی و رفع معایب تاسیسات و تجهیزات موجود در این ایستگاهها جزو موارد ضروری در دستور کار قرار گرفته و بازبینی دقیق و اصلاح و بازسازی فونداسیون و تعمیر و تعویض قطعات و اتصالات در حال انجام می باشد .
آرش شکیبی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که مطابق برنامه زمانبندی شده و در ایستگاه پمپاژ شهید آبشناسان در حال انجام است . علاوه بر بهسازی محیطی و ابنیه ای و ارتقاء ضریب امنیتی ساختمان ایستگاه پمپاژ ، احداث دو مورد فونداسیون جدید بجای فونداسیونهای قبلی به منظور نصب الکتروموتور و پمپها و همچنین تعویض و تعمیر اتصالات و تاسیسات و خطوط مکش و رانش ایستگاه پمپاژ انجام شده و پمپهای حلزونی نیز پس از بهسازی و تعویض قطعات معیوب سرویس کامل گردیده و در مرحله بهره برداری قرار گرفته است .
مهندس شکیبی خاطرنشان ساخت : این پروژه با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات داخلی و جاری انجام شد و با اجرای فونداسیونهای جدید و تعمیرات صورت گرفته و همچنین بهسازی 2 دستگاه پمپ در ایستگاه پمپاژ مذکور علاوه بر ارتقاء کمی و کیفی در امر بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، بطور قابل توجهی از پرت انرژی و هزینه ها ی اضافی نیز پیشگیری گردیده است .
مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با تاکید بر اجرای الباقی این پروژه ها یاد آور شد : مطالعات لازم در خصوص بهسازی و به روز رسانی سایر تاسیسات انجام شده و مطابق برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته انجام خواهد شد .


۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۱۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید