اخبار

تعویض 4 دستگاه شیر یکطرفه در شهرستان اسلامشهر

تعویض 4 دستگاه شیر یکطرفه در شهرستان اسلامشهر
به منظور به روز رسانی و استاندارد سازی ایستگاه پمپاژ موسی آباد در اسلامشهر علاوه بر تعویض شیرهای کلیه پمپها و تاسیسات این ایستگاه نیز بازبینی و اصلاح گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم بخش مرکزی و خیابانهای حضرات علی ابن ابیطالب ، موسی کاظم ، امام حسن مجتبی و همچنین بخشهایی از مناطق شمالی اسلامشهر از طریق ایستگاه پمپاژ موسی آباد . علیهذا بلحاظ قدمت و فرسودگی بخشی از تجهیزات و تاسیسات این ایستگاه و لزوم بهسازی و رفع معایب و نواقص موجود در ایستگاه و از کار افتادگی و عدم کار آیی لازم شیرهای یکطرفه موجود . موضوع بهسازی و به روز رسانی این شیرها در دستور کار قرار گرفت و مطابق برنامه زمانبندی شده طی فروردین و اردیبهشت ماه جاری انجام شد .
شفا نظر پور ضمن تشریح پروژه و اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و در خلال فروردین و اردیبهشت ماه جاری انجام شد . علاوه بر بهسازی و تعمیر و تجهیز 5 دستگاه الکترو پمپ ایستگاه پمپاژ موسی آباد با قدرت 110 ، 90 ، 75 و 55 کیلو وات ، تعداد 4 شیر یکطرفه سایز 300 میلی متری این ایستگاه نیز که فاقد کار آیی لازم و موجب ضربه قوچی و مشکلاتی در مواقع بازسازی و سرویس پمپهای این ایستگاه پمپاژ میگردید کلا تعویض و بجای آن شیر یکطرفه های جدید و مطابق استانداردهای روز نصب شد .
مهندس نظرپور خاطر نشان کرد : با انجام عملیات انجام شده و تعمیرات صورت گرفته در این ایستگاه علاوه بر ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، از پرت انرژی و هزینه های اضافی قابل توجهی نیز پیشگیری خواهد شد . و امیدواریم در فصل گرم و اوج مصرف آب شرب شاهد چالش و مشکلاتی در این خصوص نباشیم .
مدیر آبفای شهرستان اسلامشهر یاد آور شد : این عملیات همچنان در حال انجام است . و با شناسائی و خارج سازی تاسیسات معیوب از مدار توزیع و جایگزینی تاسیسات جدید و به روز سعی در بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی و تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهرستان با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم را داریم .

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۱۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید