اخبار

تعویض شیر یکطرفه ایستگاه پمپاژ موسی آباد شهرستان اسلامشهر

تعویض شیر یکطرفه ایستگاه پمپاژ موسی آباد شهرستان اسلامشهر
با هدف به روز رسانی و استاندارد سازی ایستگاه پمپاژ موسی آباد اسلامشهر کلیه پمپها و تاسیسات این ایستگاه نیز بازبینی و اصلاح گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم بخش مرکزی و خیابانهای حضرات علی ابن ابیطالب ، موسی کاظم ، امام حسن مجتبی و همچنین بخشهایی از مناطق شمالی اسلامشهر از طریق ایستگاه پمپاژموسی آباد . علیهذا بلحاظ قدمت و فرسودگی بخشی از تجهیزات و تاسیسات این ایستگاه و لزوم بهسازی و رفع معایب و نواقص موجود در ایستگاه و از کار افتادگی و عدم کار آیی لازم شیر یکطرفه موجود . موضوع بهسازی و به روز رسانی ایستگاه پمپاژ مذکور در دستور کار قرار گرفت و مطابق برنامه زمانبندی شده طی فروردین ماه جاری انجام و به اتمام رسید .
شفا نظر پور ضمن تشریح پروژه و اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و در فروردین ماه جاری انجام شد . علاوه بر بهسازی و تعمیر و تجهیز 5 دستگاه الکترو پمپ ایستگاه پمپاژ موسی آباد با قدرت 110 ، 90 ، 75 و 55 کیلو وات ، شیر یکطرفه سایز 300 میلی متر این ایستگاه نیز که فاقد کار آیی لازم و موجب ضربه قوچی و مشکلاتی در مواقع بازسازی و سرویس پمپهای این ایستگاه پمپاژ میگردید کلا تعویض و بجای آن شیر یکطرفه جدید 300 میلی متری و مطابق استانداردهای لازم نصب و راه انداز شد .
مهندس نظرپور خاطر نشان کرد : در همین رابطه و علاوه بر محوطه سازی محیطی و ابنیه ای و ارتقاء ضریب امنیتی ایستگاه پمپاژ ، اتصالات و تاسیسات ، خطوط مکش و رانش و همچنین بهسازی کامل سیستم برقی و همچنین راه اندازی مجدد تابلوها و الکترو پمپها و اتصالات مربوطه انجام شده و کاملا به روز رسانی گردید و عملیات انجام شده و تعمیرات صورت گرفته در این ایستگاه علاوه بر ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، از پرت انرژی و هزینه های اضافی قابل توجهی نیز پیشگیری خواهد شد . و امیدواریم در فصل گرم و اوج مصرف آب شرب شاهد چالش و مشکلاتی در این خصوص نباشیم .

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید