اخبار

تعویض تابلوی برق و تعمیر و بهسازی ایستگاه پمپاژ نصیرشهر

تعویض تابلوی برق و تعمیر و بهسازی ایستگاه پمپاژ نصیرشهر
به منظور ارتقاء کمی وکیفی و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نصیرشهر تاسیسات ایستگاه پمپاژ این شهر بهسازی و بازبینی گردید .

این خبر را مدیر امور آبفای نصیرشهر اعلام کرد و گفت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نصیرشهر از طریق ایستگاه پمپاژ این شهر واقع در مخزن کوه سیاه رباط کریم و بلحاظ قدمت و فرسودگی بخشی از تجهیزات و تاسیسات این ایستگاه و لزوم بهسازی و رفع معایب و نواقص موجود و از طرفی بلحاظ تقارن ایام پیک و فصل گرما ، علیهذا موضوع بهسازی و به روز رسانی ایستگاه پمپاژ مذکور در دستور کار قرار گرفت و از اوایل سالجاری آغاز گردید و مطابق برنامه زمانبندی شده طی فروردین ماه جاری نیز به اتمام و بهره برداری رسید .
اصغر صبری ضمن تشریح مشخصات پروژه مذکور و اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در فروردین ماه جاری انجام شد . علاوه بر بهسازی و تعمیر و تجهیز دستگاه الکترو پمپ شناور موجود ، تابلو برق این ایستگاه نیز کلا تعویض و تابلو برق جدید و مطابق با استانداردهای روز نصب و راه اندازی شد .
مهندس صبری خاطر نشان کرد : در همین رابطه و علاوه بر محوطه سازی محیطی و ابنیه ای و ارتقاء ضریب امنیتی ایستگاه پمپاژ ، اتصالات و تاسیسات ، خطوط مکش و رانش و همچنین بهسازی کامل سیستم برقی و راه اندازی مجدد تابلو برق جدید و الکترو پمپ و اتصالات مربوطه انجام و بهسازی گردید . که با به روز رسانی و تعمیرات صورت گرفته در این ایستگاه علاوه بر ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، از پرت انرژی و هزینه های اضافی قابل توجهی نیز پیشگیری میگردد . و در زمان اوج مصرف آب شرب شهروندان و مشترکین محترم نیز شاهد کمترین چالش و مشکلاتی در این خصوص نخواهیم بود .

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۲۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید