اخبار

یک حلقه چاه در اسلامشهر احیاء و راه اندازی مجدد شد

یک حلقه چاه در اسلامشهر احیاء و راه اندازی مجدد شد
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات شستشو و راه اندازی مجدد چاه شماره 27 اسلامشهر انجام و به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور گفت : با عنایت به دستور العملهای صادره از حوزه معاونت نظارت بر بهره برداری و تاکید جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در راستای آمادگی هر چه بیشتر و تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در روزهای گرم و پیک مصرف آب و پیشگیری از هر گونه چالش احتمالی کم آبی ، لذا موضوع احیاء و راه اندازی چاههای قدیمی و نیمه فعال شهرستان مطابق اولویت و برنامه زمانبندی شده به منظور بهسازی و ورود مجدد به مدار توزیع در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
مهندس شفا نظرپور ضمن تشریح مشخصات پروژه جدید انجام شده در این خصوص یادآور شد : پروژه احیاء و بهسازی چاه نیمه فعال شماره 27 اسلامشهر واقع در منطقه یافت آباد تهران که با آبدهی حدود 10 لیتر بر ثانیه در مدار بود . با صرف اعتباری معادل 430 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و با اجرای عملیاتی شامل بهسازی و ترمیم اتصالات سرچاهی ، کف شکنی و خارج سازی املاح و شن و ماسه موجود در کف چاه و همچنین عملیات ایرشوک و شستشوی کامل همراه بود . که با اجرای این عملیات طی اسفند ماه جاری و در مدت زمان یک هفته نیز چاه مذکور با تاسیسات سرچاهی وتجهیزات جدید نیز تجهیز و با آبدهی بیش از 20 لیتر برثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفت .
مدیر امور آبفای اسلامشهر با تاکید بر ادامه عملیات بهسازی بقیه چاههای نیمه فعال خاطرنشان ساخت : در همین راستا عملیات بهسازی چندین چاه نیمه فعال اسلامشهر در دستور کار قرار دارد و مطابق برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته تا پایان سالجاری عملیاتی خواهد شد .

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۴۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید