اخبار

شستشوی بیش از 40 هزار متر از خطوط و شبکه های آبرسانی احمد آباد مستوفی

شستشوی بیش از 40 هزار متر از خطوط و شبکه های آبرسانی احمد آباد مستوفی
با هدف پاک سازی خطوط و افزایش کمّی آب آشامیدنی شهروندان ، عملیات شستشوی خطوط آبرسانی در احمد آباد مستوفی انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهر احمد آباد مستوفی این خبر را اعلام کرد و گفت : با توجه به تامین و توزیع بخش عمده آب آشامیدنی شهروندان محترم احمد آباد مستوفی از طریق چاههای موجود در این شهر و مناطق همجوار و ماسه دهی اغلب چاهها که منجر به افت خدمات رسانی در این زمینه میگردد . علیهذا عنایت به تاکیدات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در خصوص ارتقاء کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین و دستور العمل صادره از معاونت نظارت بر بهره برداری و همچنین نظارت مراکز بهداشت محیط در این خصوص ، لذا مطابق برنامه زمانبندی شده عملیات شستشو و پاک سازی ادواری شبکه ها و خطوط آبرسانی در این شهر انجام و به اتمام رسید .
فریدون ملکی ضمن تشریح مشخصات این پروژه یادآور شد : عملیات شستشوی خطوط و شبکه های آبرسانی احمد آباد مستوفی جمعاً به طول 43000 متر با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و  داخلی و در 4 مرحله و بصورت جریان آب با فشار لازم از داخل خطوط و خارج نمودن آب از نقاط انتهایی خطوط از اوایل سال جاری آغاز شد . و پس از شستشو و پاک سازی و تخلیه ماسه های ته نشین شده مجددا خطوط شستشو شده در مدار بهره برداری و توزیع قرار گرفت .
مدیر امور آبفای شهر احمد آباد مستوفی در خصوص برنامه شستشوی سالیانه شبکه های آبرسانی این شهر خاطر نشان کرد : در جهت نگهداری خطوط و پیشگیری از هر گونه مشکلات احتمالی کمّی از جمله ماسه دار شدن آب آشامیدنی شهروندان محترم عملیات شستشوی خطوط و شبکه های آبرسانی هر سال یک بار به صورت ادواری و زمانبندی شده و مطابق اولویت بندی صورت گرفته انجام می پذیرد و در حال حاضر و با پایان یافتن شستشوی خطوط آبرسانی آب شرب شهروندان و مشترکین محترم در وضعیت مطلوب و بدون کمترین مشکلات تامین و توزیع میگردد .

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۴۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید