اخبار

تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه تازه حفر شده در اسلامشهر

تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه تازه حفر شده در اسلامشهر
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات حفاری و تجهیز یک حلقه چاه جدید در اسلامشهر انجام گردیده و وارد مرحله بهره برداری شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تقارن ایام پیک مصرف و فصول گرم سال و مهاجرپذیری و گسترش حوزه سکونتی و شهری و تراکم جمعیتی بالا در شهرستان اسلامشهر ، لذا پیرو دستورات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در خصوص تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم با کمیت و کیفیت مطلوب و پیشگیری از هر گونه افت فشار و کمبود احتمالی آب آشامیدنی ، موضوع افزایش دبی موجود در دستور کار قرار گرفته و از طرق مختلف از جمله بهسازی و تجهیز و راه اندازی چاههای قدیم و جدید و تقویت خطوط توزیع در حال انجام می باشد .
شفا نظرپور با اشاره به اتمام عملیات حفر وتجهیز یک حلقه چاه در همین رابطه اظهار داشت : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در این شهرستان و شهرهای تحت پوشش با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد . لذا در همین خصوص و به منظور تقویت و پشتیبانی منابع موجود و تثبیت فشار لازم یک حلقه چاه ( چاه شماره 5 ) طی بهمن ماه جاری دراسلامشهر حفاری و تجهیز گردیه و در مرحله بهره برداری قرار گرفت .
مهندس نظرپور ضمن تشریح پروژه مذکور یاد آور شد : چاه تازه حفر شده ( شماره 5 ) با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی حفاری و تجهیز گردیده است و پس از محوطه سازی و حفاظ بندی و نصب تاسیسات سرچاهی و آزمایش پمپاژ با آبدهی بیش از 20 لیتر بر ثانیه وارد مدار توزیع گردیده و آماده بهره برداری می باشد .

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۱۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید