اخبار

شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز در شهر احمد آباد مستوفی

شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز در شهر احمد آباد مستوفی
با حضور عوامل امداد و حوادث آبفای شهر احمد آباد مستوفی بیش از 40 رشته انشعاب غیرمجاز در این شهر کشف و شناسائی گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر احمد آباد مستوفی ضمن اعلام این خبر اعلام داشت : پیرو دستورات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت و در راستای ساماندهی خطوط و شبکه های آبرسانی ، موضوع انشعابات غیر مجاز و شناسائی و جمع آوری و تبدیل به مجاز این انشعابات جزو برنامه های مستمر و جدی در دستور کار این امور قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
فریدون ملکی با اشاره به انشعابات غیر مجاز کشف شده در این خصوص یاد آور شد : طی این عملیات و از اوایل سالجاری علاوه بر شناسائی و جمع آوری 43 رشته انشعابات غیر مجاز خانگی و تجاری ، ضمن دریافت خسارات وارده به شبکه و همچنین حقوق شرکت ، تعداد 36 رشته از این انشعابات به مجاز تبدیل شده و تعهد لازم مبنی بر عدم استفاده مجدد از انشعابات غیر مجاز از مالکان این انشعابات اخذ گردید . و تبدیل به مجاز سایر انشعابات غیر مجاز کشف شده نیز در حال انجام می باشد  .
مدیر امور آبفای شهر احمد آباد مستوفی یاد آور شد : متاسفانه مشکل انشعابات غیر مجاز یکی از مشکلات ما در امر تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم می باشد . لذا در خصوص افزایش کمی و کیفی آب شرب شهروندان و ساماندهی شبکه آبرسانی موضوع شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز به صورت جدی در دستور کار این امور قرار گرفته و در حال انجام می باشد .

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۱۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید