اخبار

چاه شماره 27 در شهرستان اسلامشهر اصلاح و بازسازی گردید

چاه شماره 27 در شهرستان اسلامشهر اصلاح و بازسازی گردید
با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح و بازسازی و همچنین محوطه سازی چاه شماره 27 اسلامشهر به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به دستورات مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت به منظور افزایش کمّی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم علی الخصوص در فصول گرم و پیک مصرف آب ، موضوع به روزرسانی و اصلاح و بازسازی چاههای قدیمی آب شرب شهرستان در دستور کار این امور قرار گرفته و مطابق برنامه ریزی و اولویت بندی صورت گرفته انجام می پذیرد .
مهندس شفاء نظرپور با اشاره به اجرا طرح مذکور در چاه شماره 27 این شهرستان یاد آور شد : با عنایت به قدمت تاسیسات و تجهیزات و از کار افتادگی و فرسودگی الکتروموتور و پمپ این چاه ، علیهذا طی بهمن ماه جاری عملیات به روز رسانی و تجهیز مجدد چاه مذکور با صرف هزینه های از محل اعتبارات جاری و داخلی آغاز گردید و با اجرای این پروژه علاوه بر تعویض الکترو موتور و پمپ قبلی ، تجهیزات و اتصالات مربوطه نیز تعمیر و بازسازی گردیده و این چاه با آبدهی  17 لیتر بر ثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفت .
مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر خاطرنشان ساخت : اجرای این پروژه ها همچنان در دستور کار قرار دارد و بلحاظ ضرورت موضوع ، عملیات به روز رسانی و تعمیر و تجهیز مجدد چاههای قدیمی با امکانات و تجهیزات فرسوده در حال انجام می باشد . و انتظار می رود با روند فعلی و سرعت عمل قابل قبول در اجرای این پروژه ها ، تا پایان سالجاری تعمیر و تجهیز مجدد تعدادی دیگر از چاههای قدیمی که در برنامه احیای  محدد قرار گرفته اند  به اتمام و به مرحله بهره برداری برسد .

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۰۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.