اخبار

مرئی سازی و نصب و راه اندازی تعداد 150 دستگاه شیر فلکه در اسلامشهر

مرئی سازی و نصب و راه اندازی تعداد 150 دستگاه شیر فلکه در اسلامشهر
طی بهمن ماه جاری تعداد 12 دستگاه شیر فلکه مدفون در اسلامشهر پس از شناسائی ، مرئی سازی و نصب و راه اندازی مجدد گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به ضرورت ایزوله نمودن شبکه و ساماندهی خطوط آبرسانی و همچنین به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در کلیه مناطق شهر ، علیهذا موضوع به روز رسانی و خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده از مدار توزیع و همچنین شناسائی و مرئی سازی ، بازسازی ، تعویض و یا نصب شیر خطهای جدید در مناطق مورد نیاز در دستور کار قرار گرفته و در دست انجام می باشد .
شفاء نظرپور با اشاره به مشخصات طرح اجراء شده در این خصوص در سال 1397 خاطر نشان ساخت  : طی این عملیات و مطابق برنامه زمانبندی شده از ابتدای سال تا بحال تعداد 150 دستگاه شیر فلکه جدید در جاهایی که داری شیر فلکه مدفون ، معیوب و همچنین مناطقی که فاقد شیر فلکه بودند . پس از شناسائی مرئی سازی شده و مطابق با استانداردهای لازم تعویض و تعمیر و یا شیر فلکه جدید نصب و راه اندازی شده و در مرحله بهره برداری قرار گرفته است .
مدیر امور آبفای اسلامشهر یاد آور شد : کل هزینه های لازم در خصوص تعمیر و بهسازی و یا خرید و نصب جدید این شیر آلات از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور ارتقاء و تثبیت فشار آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در مناطق مختلف اسلامشهر با لوازم و تجهیزات جانبی نصب و راه اندازی گردیده و در حال بهره برداری می باشند  . که تابحال تعداد 150 دستگاه شیر فلکه به روز و جدید نصب شده و انتظار می رود با روند فعلی تعداد 50 دستگاه شیر فلکه نیز تا پایان سال نصب و راه اندازی شود .
 مهندس نظرپور با اشاره به اهمیت نصب و راه اندازی این شیر فلکه ها خاطر نشان ساخت : در حال حاضر آب شرب شهروندان و مشترکین محترم اسلامشهر با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و تویع می گردد . لذا در راستای استمرار این وضعیت و با استفاده از شیرهای خط موجود  ضمن کنترل فشار شبکه و خطوط توزیع آب و همچنین محدود نمودن حوزه قطعی در مواقع افت فشار و یا شکستگیها ، قادر به توزیع آب آشامیدنی شهروندان بصورت یکنواخت و با فشار متعادل در کلیه مناطق تحت پوشش می باشیم .

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.