اخبار

اتمام عملیات اصلاح خط انتقال شهرک امام حسین علیه السلام

اتمام عملیات اصلاح خط انتقال شهرک امام حسین علیه السلام
به منظور پیشگیری از هدر روی آب و بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی ، عملیات اصلاح خط انتقال چاه شماره 2 شهرک امام حسین ع انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهرک امام حسین علیه السلام با اعلام خبر مذکور اظهار داشت :  با توجه به قدمت و فرسودگی خط انتقال چاه شماره 2 این شهر که موجب ایجاد مشکلات و افت فشار آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم و همچنین پرت و هدر روی محسوس آب استحصالی از چاه مذکور میگردید . لذا موضوع بهسازی خط مذکور در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و در کمترین زمان ممکن انجام شد .
سید علی حسینی گنجی ضمن تشریح این عملیات خاطرنشان ساخت : خط انتقال قبلی چاه شماره 2 شهرک امام حسین ع از جنس آزبست و با قطر 150 میلی متر  بود که بلحاظ قدمت و فرسودگی و عدم کار آیی لازم موجب حوادث و شکستگی  و ایجاد مشکلاتی میگردید کلا از مدار خارج و جمع آوری شد . و بجای آن با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 160 میلی متری به طول 350 متر از محل چاه شماره 2 تا خط اصلی جمع آوری و انتقال چاهها به مخزن خط جدید راه اندازی و در مدار بهره برداری قرار گرفت .
مدیر امور آبفای شهرک امام حسین ع  یاد آور شد : کل هزینه های این عملیات از محل اعتبارات جاری و داخلی تامین گردیده است . و با اجرای این طرح و اصلاح خط انتقال مذکور ضمن تامین آب شرب شهروندان ومشترکین با کیفیت مطلوب موجب کاهش حوادث و جلوگیری از هدر رفت محسوس آب استحصالی از چاه شماره 2 نیز خواهد داشت .

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.