اخبار

عملیات سه راه گیری در شهر رباط کریم انجام گردید

عملیات سه راه گیری در شهر رباط کریم انجام گردید
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی پروژه لوله گذاری و توسعه شبکه و اجرای عملیات سه راه گیری در رباط کریم انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به ساخت و سازهای صورت گرفته و توسعه محدوده شهری و افزایش واحدهای مسکونی و تراکم جمعیتی بالا، علیهذا پیرو تاکیدات مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در راستای تامین آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم رباط کریم با کمیت و کیفیت بالا علی الخصوص در فصول گرم و ایام پیک مصرف آب ، عملیات سه راه گیری و لوله گذاری در مناطق مختلف  رباط کریم  انجام شده و در سایر مناطق نیز در حال انجام می باشد .
آرش شکیبی ضمن تشریح مشخصات پروژه انجام شده در این خصوص گفت : پروژه مذکور ( سه راه گیری ) طی بهمن ماه جاری در میدان شهید بهشتی و با ارتباط دهی خط 600 میلی متری چدن داکتیل به 350 میلی متری چدن داکتیل انجام شد که با استفاده از این عملیات تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم با کمّیت و کیفت لازم و همچنین فشار مطمئن و یکنواخت در کل مناطق شهر علی الخصوص مناطق مرکزی و جنوبی شهر انجام می پذیرد .
وی خاطر نشان کرد : این عملیات در امتداد پروژه لوله گذاری اجراء شده به طول 1800 متر که با هدف پهنه بندی در رباط کریم انجام شده بود اجراء گردیده و موجب تامین آب آشامیدنی شهروندان با زون فشار مطلوب و یکنواخت در کل مناطق شهر خواهد شد .
مهندس شکیبی یاد آور شد : هزینه های اجرای این عملیات از محل اعتبارات جاری و داخلی تخصیص و تامین گردیده است. و بخش قابل توجهی از مناطق شهر رباط کریم تحت پوشش این طرح قرار میگیرد . لذا در همین رابطه مناطق دیگری نیز در جهت اصلاح خطوط شبکه مورد مطالعه قرار گرفته و در دستور کار می باشد . و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم اجرایی گردد .

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.