اخبار

چاه شماره 31 اسلامشهر احیاء و بازسازی شد

چاه شماره 31 اسلامشهر احیاء و بازسازی شد
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح و بازسازی و همچنین محوطه سازی چاه شماره 31 اسلامشهر انجام و به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تامین و توزیع بخش قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر از طریق چاههای موجود در منطقه و لزوم به روز بودن این چاهها ، علیهذا پیرو تاکیدات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت ، موضوع به روزرسانی و اصلاح و بهسازی چاههای آب شرب اسلامشهر در دستور کار قرار گرفته و به منظور افزایش دبی موجود و به روز رسانی تجهیزات و چاهها مطابق برنامه ریزی صورت گرفته انجام می پذیرد .
شفاء نظرپور با اشاره به عملیات اجراء شده در این خصوص یادآور شد : با عنایت به قدمت تاسیسات و تجهیزات سرچاهی  و از کار افتادگی و فرسودگی الکتروموتور و پمپ چاه شماره 31 که موجب افت کمّی آب استحصالی این چاه گردیده بود ، علیهذا طی بهمن جاری عملیات به روز رسانی و تجهیز مجدد این چاه با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی آغاز شد . و علاوه بر تخلیه و تعویض الکترو موتور ،پمپ این چاه نیز به همراه تجهیزات و اتصالات مربوطه تعمیر و بازسازی گردید و با بهسازی محوطه و ارتقاء ضریب امنیتی محدوده چاه ، چاه مذکور با آبدهی حدود 15 لیتر بر ثانیه مجدد در مدار بهره برداری قرار گرفت.
مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر   با تاکید بر نظارت و بررسی و به روز رسانی سایر چاهها نیز خاطرنشان ساخت : بلحاظ ضرورت موضوع تامین و توزیع آب شرب شهروندان با کمیت و کیفیت مطلوب مخصوصا در فصول گرم و ایام پیک مصرف ، عملیات به روز رسانی و رفع نواقص و معایب سایر چاهها نیز در حال انجام می باشد . و انتظار می رود بازبینی و بهسازی و به روز رسانی کل چاههای مورد نظر حداکثر تا پایان سالجاری به اتمام و بهره برداری برسد .

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۳۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.