اخبار

ایستگاه پمپاژ الهیه اسلامشهر اصلاح و بهسازی گردید

ایستگاه پمپاژ الهیه اسلامشهر اصلاح و بهسازی گردید
به منظور ارتقاء کمی وکیفی و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم اسلامشهر تاسیسات ایستگاه پمپاژ الهیه این شهر بهسازی و بازبینی شد .

این خبر را مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر اعلام کرد و گفت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهرکهای جانبازان ، طالقانی ، الهیه ، الله اکبر و انبیاء  و همچنین بخشهایی از مناطق شمالی اسلامشهر از طریق ایستگاه پمپاژ الهیه و بلحاظ قدمت و فرسودگی بخشی از تجهیزات و تاسیسات این ایستگاه و لزوم بهسازی و رفع معایب و نواقص موجود این ایستگاه و از طرفی بلحاظ تقارن ایام عید و فصل گرما ، علیهذا موضوع بهسازی و به روز رسانی ایستگاه پمپاژ مذکور در دستور کار قرار گرفت و از اوایل بهمن ماه جاری آغاز گردید و مطابق برنامه زمانبندی شده طی همین ماه نیز به اتمام و بهره برداری رسید .
شفا نظر پور ضمن تشریح مشخصات پروژه و اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در بهمن ماه جاری انجام شد . علاوه بر بهسازی و تعمیر و تجهیز 1 دستگاه الکترو پمپ شناور با قدرت 37 کیلو وات ، یک دستگاه پمپ دیگر نیز بلحاظ قدمت و فرسودگی و عدم کار آیی لازم کلا تعویض گردید . 
مهندس نظرپور خاطر نشان کرد : در همین رابطه و علاوه بر محوطه سازی محیطی و ابنیه ای و ارتقاء ضریب امنیتی ایستگاه پمپاژ ، اتصالات و تاسیسات ، خطوط مکش و رانش و همچنین بهسازی کامل سیستم برقی و راه اندازی مجدد تابلوها و الکترو پمپها و اتصالات مربوطه انجام و کاملا به روز رسانی گردید .
مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر هدف از اقدامات صورت گرفته را بهسازی و به روز رسانی کل تاسیسات و تجهیزات آبرسانی شهرستان یاد کرد و خاطرنشان ساخت : با به روز رسانی و تعمیرات صورت گرفته در این ایستگاه و سایر ایستگاه پمپاژ های شهرستان علاوه بر ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، از پرت انرژی و هزینه های اضافی قابل توجهی نیز پیشگیری میگردد . و در زمان اوج مصرف آب شرب شهروندان محترم نیز شاهد مشکلاتی در این خصوص نخواهیم بود .

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۵۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید