اخبار

اجرای عملیات دیوار کشی و محصورسازی مخازن شهر جدید پرند

اجرای عملیات دیوار کشی و محصورسازی مخازن شهر جدید پرند
به منظور صیانت و حفاظت از اموال و دارایی شرکت 2 مورد عملیات دیوار کشی مخازن در شهر پرند انجام و به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر دفتر حقوقی شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به ضرورت حفاظت و صیانت از اموال و املاک شرکت شامل ( چاهها ، ایستگاههای پمپاژ ، مخازن و تاسیسات و ... ) علیهذا پیرو برنامه ریزی صورت گرفته و تاکیدات جناب اقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت موضوع مستند سازی و همچنین دیوار کشی و محصور سازی این املاک در دستور کار قرار گرفته و از اوایل سالجاری مطابق اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام بوده و موجب دستیابی به درصد قابل توجهی از اهداف تعیین شده گردیده است .
حمید رضا صادقیان ضمن تشریح مشخصات پروژه های اجراء شده در این خصوص یاد آور شد : این عملیات که از اوایل دی ماه امسال آغاز شده است . شامل دیوار کشی مخازن R62 و R4 شهر پرند می باشد که با انجام هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و با استفاده از سازه های بتنی پیش ساخته به طول 500 متر و با استفاده از سنگ مالون به طول 900 متر با ارتفاع 3 متر و همچنین اجرای حفاظ جمعا با بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد . و انتظار می رود مطابق روند فعلی حداکثر ظرف بهمن ماه جاری به اتمام و بهره برداری برسد .
مدیر امور دفتر حقوقی شرکت با اشاره به اینکه مقدمات لازم در خصوص محصور سازی و دیوار کشی سایر مخازن و تاسیسات نیز انجام شده است خاطرنشان کرد :  اجرای دیوار کشی و محصور سازی بخش دیگری از تاسیسات و املاک شرکت در دستور کار قرار گرفته است و انتظار می رود طی سالجاری و سال آینده مطابق برنامه زمانبندی شده مستند سازی الباقی  املاک و دیوار کشی اراضی و تاسیسات انجام گردد .

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.