اخبار

اجرای عملیات لوله گذاری در اسلامشهر

اجرای عملیات لوله گذاری در اسلامشهر
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی پروژه لوله گذاری و توسعه شبکه به طول 1750 متر در اسلامشهر در حال انجام می باشد

این خبر را مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر اعلام کرد و گفت : با عنایت به تاکید و دستورات مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در خصوص اجرای پروژه های آبرسانی مطابق برنامه زمانبندی شده ، علیهذا در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان و مشترکین محترم و تامین و توزیع آب آشامیدنی علی الخصوص برای مناطق جدیدالاحداث در کمترین زمان ممکن ، موضوع اجرای خطوط انتقال و توسعه شبکه آبرسانی با رعایت استانداردهای لالزم در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده در حال انجام می باشد .
شفاء نظرپور با اشاره به اجرای عملیات لوله گذاری در این خصوص یاد آور شد : عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه مذکور از محل اعتبارات جاری و داخلی و جمعا به طول 1750 متر و در سه مرحله و به منظور تامین و توزیع آب آشامیدنی تعاونی مسکن منطقه 5 شهرداری اسلامشهر در منطقه ورودی شهر واوان انجام می پذیرد . که فاز اول این طرح به طول 500 متر انجام شده و در فاز دوم نیز عملیات لوله گذاری به طول 520 متر و با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایز 160 میلی متری در حال انجام می باشد .
 مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر یاد آور شد : اجرای بخش پایانی این طرح نیز با انجام عملیات لوله گذاری به طول 700 متر  و تا پایان سالجاری در دستور کار قرار دارد . که با اتمام و بهره برداری از طرح مذکور تامین و توزیع  آب  آشامیدنی 500 واحد مسکونی  متعلق به  تعاونی مسکن شهرداری منطقه 5 اسلامشهر صورت می پذیرد .


۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۴۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید