اخبار

مدیر عامل استان و مسئولین شهرستان رباط کریم از این طرحها بازدید کردند

مدیر عامل استان و مسئولین شهرستان رباط کریم از این طرحها بازدید کردند
طی جلسه ای با حضور مدیر عامل استان و مسئولین شهرستان رباط کریم میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی در دست انجام و طرحهای آماده اجراء در آبفای جنوبغربی استان تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران در این جلسه که با حضور مهندس بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران ، مهندس ساداتی فرماندار و حجه الاسلام ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم و مهندس صدرائیه مدیر عامل آبفای جنوبغربی و سایر مسئولین و همراهان برگزار گردید ، اقدامات صورت گرفته در ارتباط با عملیات و طرحهای آب و فاضلاب در شهرستان رباط کریم و شهرهای تابعه و کم و کیف و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها علی الخصوص در طی سال جاری مورد بحث و گفتگو و ارزیابی قرار گرفت .
پس از پایان این جلسه که در محل ساختمان فرمانداری شهرستان رباط کریم تشکیل شده بود . با حضور مسئولین مذکور از طرح در حال انجام فاضلاب رباط کریم شامل ( لوله گذاری ، اجرای خط انتقال و تصفیه خانه فاضلاب شهرستان رباط کریم ) و همچنین ایستگاه پمپاژ بین راهی شهر پرند و سایر پروژه های در دست انجام و یا آماده اجراء و عملیات مورد بازدید میدانی قرار گرفت .
مهندس صدرائیه مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران ضمن تشریح پروژه های مذکور یاد آور شد : با استفاده از ایستگاه پمپاژ و مخازن بین راهی پرند با ظرفیت 720 لیتر بر ثانیه عملیات تامین و انتقال آب به میزان 600 لیتر بر ثانیه به شهر پرند و 120 لیتر بر ثانیه به شهر رباط کریم از طریق این ایستگاه پمپاژ صورت می پذیرد و طرح فاضلاب شهرستان رباط کریم نیز شامل لوله گذاری و خط انتقال با 85 درصد پیشرفت فیزیکی ، خطوط و شبکه های جمع آوری فاضلاب با 70 درصد و تصفیه خانه فاضلاب شهرستان رباط کریم در زمینی به مساحت 5 هکتار برای دو مدول و جمعا با ظرفیت تصفیه فاضلاب به میزان 42 هزار متر مکعب در ثانیه و تحت پوشش قرار دادن جمعیتی معادل 260 هزار نفر با 15 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است .
سپس مهندس بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران نیز ضمن مرور مختصر پروژه های آب و فاضلاب در حوزه جنوبغربی به ویژه در شهرستان رباط کریم طی سخنانی و با تاکید بر تامین به موقع اعتبارات تخصیص یافته و همچنین ضمن قدردانی از کلیه همکاران در ارتباط با اقدامات صورت گرفته خاطر نشان کرد : با صرف بیشترین اعتبار در سطح شهرستانهای استان تهران و هزینه ای بالغ بر 300 میلیارد تومان عملیات متعدد آب و فاضلاب در شهرستان رباط کریم در حال انجام است . و خدا را شاکریم که با وجود مشکلات متعدد و نارسائیها موفق به اجرای طرحهای آب و فاضلاب مطابق با برنامه زمانبندی شده ایم .
در پایان مهندس ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم نیز ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته علی الخصوص طرح جمع آوری ، انتقال و تصفیه فاضلاب رباط کریم و شهرهای تابعه یاد آور شد  :
امیدواریم با هماهنگیهای لازم و تامین به موقع اعتبارات تخصیص یافته عملیات در دس انجام آب و فاضلاب مطابق برنامه اجرایی شده و شاهد بهره برداری به موقع از این پروژها باشیم .

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.