اخبار

برگزاری جلسه مجمع بودجه با هدف تصویب بودجه سال 1398 شرکت

برگزاری جلسه مجمع بودجه با هدف تصویب بودجه سال 1398 شرکت
به منظور بررسی صورتهای مالی میاندوره ای سالجاری و بودجه پیشنهادی سال 1398 مجمع بودجه آبفای جنوب غربی تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران در این مجمع که با حضور مدیرعامل ، معاونین ، مدیران تخصصی ، اعضای هیئت مدیره و مدیرا ن حراست و پدافند غیر عامل شرکت و حضور صددرصد سهامداران در سالن جلسات حوزه مدیر عامل آبفای استان تشکیل شد . ضمن بررسی کلیه صورتهای مالی میاندوره ای سالجاری ، بودجه پیشنهادی سال آینده ( 1398 ) نیز مورد بحث و بررسی و جهت اجرای عملیات و طرحهای مورد نظر مطابق برنامه و اولویت بندی در نظر گرفته شده تصویب شد .
مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران ضمن توضیحات مبسوطی به تشریح عملیات و طرحهای انجام شده در سال جاری و همچنین برنامه های در دستور کار در قالب اهداف استرتژیک جهت اجراء در سال آتی پرداخت و با قدردانی از اقدامات صورت گرفته و همچنین تهیه و تنظیم به موقع بودجه پیشنهادی سال 1398 طی سخنانی یادآور شد : اجرای پروژه های شرکت های اقماری با نظارت و بررسی و کنترل آبفای استان صورت می پذیرد . لذا ضرورت دارد ضمن ارائه گزارش کامل و جامع در ارتباط با طرحهای به اتمام رسیده و اتمام پروژه های نیمه تمام ، با استفاده مطلوب از زمان موجود در راستای اجرای پروژه های تعریف شده مطابق برنامه زمانبندی شده اقدام نمائیم .
ابوالفضل صدرائیه طی سخنانی و با اشاره به پتانسیل موجود و نیروی متخصص و کار آمد شرکت اظهار امیداوری کرد : با تصویب به موقع بودجه پیشنهادی و و ارائه راهکار و پیشنهادات سازنده توسط اعضای محترم مجمع بتوانیم با تسریع در عملکرد طرحها نسبت به اتمام و بهره برداری از پروژه های مورد نظر مطابق برنامه زمانبندی شده به اهداف تعیین شده شرکت دست یابیم .
گفتنی است در پایان و با حضور کلیه اعضای مجمع ( مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونین ، مدیران تخصصی ، مدیران حراست و پدافند غیر عامل و مدیر مالی شرکت و سهامداران ) بودجه پروژه و طرحهای تعریف شده با اولویت طرح جمع آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب جهت اجراء در شهرهای تحت پوشش در سال 1398 به تصویب رسید .

۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۷:۰۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید