اخبار

احیاء و راه اندازی یک حلقه چاه قدیمی در شهر واوان

احیاء و راه اندازی یک حلقه چاه قدیمی در شهر واوان
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات احیاء و راه اندازی مجدد چاه شماره 8 واوان انجام و به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهر واوان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به گسترش محدوده شهری و ساخت و سازهای صورت گرفته در شهر واوان که موجب افزایش جمعیت این شهر و لزوم برنامه ریزیهای لازم جهت تامین آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین را دارد . لذا در همین راستا و پیرو دستورات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در خصوص تامین و توزیع آب شرب شهروندان با کمیت و کیفیت مطلوب احیاء و راه اندازی چاههای قدیمی و نیمه فعال در دستور کار قرار  گرفته و در حال انجام می باشد .
پرویز عبدی  با اشاره به مشخصات پروژه در حال انجام در این خصوص یادآور شد : این عملیات از محل اعتبارات جاری و داخلی و شامل احیاء و راه اندازی چاه شماره 8 واوان که نیمه فعال و فاقد کار آیی لازم بود  . با برش و خارج سازی لوله های آبده و جایگزینی لوله های جدید مطابق با استانداردهای لازم و همچنین کف شکنی و شستشوی چاه و بهسازی تاسیسات سرچاهی و سیم کشی و اتصالات و برق چاه بود که پس از انجام و اتمام این کارها  چاه مذکور با آبدهی بیش از 12 لیتر برثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفت . 
مهندس عبدی در پایان خاطر نشان کرد : در حال حاضر تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم واوان در وضعیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم انجام میگیرد . و مطابق برنامه های زمانبندی شده مشکلی در این رابطه علی الخصوص برای فصول گرم و ایام پیک مصرف نداریم . لذا امیدواریم در جهت استمرار این وضعیت شهروندان و مشترکین محترم نیز همچنان مصرف بهینه و مدیریت مصرف آب را رعایت نمایند . 

۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۲۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید