اخبار

یک حلقه چاه درشهر چهاردانگه احیاء و راه اندازی شد

یک حلقه چاه درشهر چهاردانگه احیاء و راه اندازی شد
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی چاه شماره 91 چهاردانگه پس از عملیات احیاء و بازسازی مجددا وارد مدار توزیع گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهر چهاردانگه ضمن اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای آمادگی هر چه بیشتر به منظور تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم با کمیت و کیفیت مطلوب و مناسب و پیشگیری از هرگونه مشکلات احتمالی کم آبی علی الخصوص برای فصول گرم و ایام پیک مصرف ، علیهذا پیرو تاکید و دستورات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت موضوع احیاء و راه اندازی چاههای قدیمی و نیمه فعال این شهر جهت بهسازی و ورود به مدار توزیع در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
محسن آذری ضمن تشریح پروژه های انجام شده در این خصوص یادآور شد : عملیات احیاء و بهسازی چاه شماره ( 91 ) شهر چهاردانگه گلستان با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و با اجرای عملیاتی شامل بهسازی و ترمیم پارگی لوله جدار ، بهسازی و تعمیر اتصالات سرچاهی ، کف شکنی و خارج سازی املاح و شن و ماسه کف چاه و همچنین انجام عملیات ایرشوک و شستشوی چاه بود . که این عملیات از اواسط دی ماه جاری آغاز و اواخر دی ماه نیز به اتمام رسید و در حال حاضر چاه مذکور با آبدهی 15 لیتر برثانیه در مدار توزیع قرار گرفته است .
مهندس آذری خاطر نشان کرد : آب آشامیدنی چهاردانگه مطابق با استانداردهای لازم و با میزان مطلوبی تامین وتوزیع می گردد . و منابع تامین آب آین شهر از جمله چاههای آب شرب چهاردانگه در وضعیت خوبی قرار دارد . علیهذا با عنایت به ساخت و ساز و توسعه محدوده شهری ، تراکم جمعیتی بالا  و برداشت بیش از حد از سفره های زیر زمینی ، انتظار می رود شهروندان محترم نیز با رعایت الگو و مدیریت مصرف و همچنین خودداری از مصارف غیر ضرور موجب استمرار تامین و توزیع آب شرب شهروندان با کمیت و کیفیت مطلوب در تمام نقاط شهر باشند .




۳۰ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۵۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید