اخبار

دیدار با خانواده های محترم شهداء و جانبازان و ایثارگران

دیدار با خانواده های محترم شهداء و جانبازان و ایثارگران
با هدف گرامیداشت یاد و خاطر شهداء و ایثارگران دوران دفاع مقدس مدیران آبفای جنوب غربی استان تهران با خانواده های محترم شهداء و جانبازان در شهرستان اسلامشهر دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران در این برنامه ها که با هماهنگی فرماندار و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر برگزار گردید . مطابق برنامه اعلام شده از بنیاد شهید شهرستان اسلامشهر موضوع دیدار و سرکشی خانواده های معظم شهداء و جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفته و انجام شد .
در این مراسم که با حضور مسئول امور ایثارگران ، فرمانده پایگاه بسیج و مدیر حراست شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران به همراه ریاست بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان اسلامشهر انجام شد . با تقدیم لوح تقدیر و سپاس به خانواده های معظم شهداء و جانبازان که به امضای فرماندار شهرستان و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران و مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانبازان شهرستان رسیده بود . ضمن گفتگوی صمیمانه با خانواده محترم شهداء و جانبازان و ایثارگران از زحمات خانواده های محترم قدردانی و یاد و خاطر شهداء و ایثارگران عزیز گرامی داشته شد .
در بخشی از این لوح تقدیر که تقدیم این عزیزان شد امده است : شکوه و سربلندی ایران اسلامی عزیز مرهون مجاهدت فرزندان برومندی است که در مکتب انسان ساز بسیج این یادگار جاودانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی ( ره ) درس عشق و ایثار و خدمت آموخته اند و بنا به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران شهداء و خانواده محترمشان چشم و چراغ این ملت هستند و ما آرامش و آسایش امروزمان را مدیون آن عزیزانی هستیم که با ایثار ارزشمندترین سرمایه خویش یعنی جان عزیزشان موجب این عزت و عظمت گردیدند . و امیدواریم شرمنده شهداء نباشیم .


۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۱۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید