اخبار

اتمام عملیات شستشوی 50 هزار متر مکعب از مخازن اسلامشهر

اتمام عملیات شستشوی 50 هزار متر مکعب از مخازن اسلامشهر
به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم اسلامشهر مخازن ذخیره ای آب شرب این شهر شستشو و راه اندازی مجدد گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر یاد آور شد : با عنایت به برنامه ریزیهای زمانبندی شده از سوی معاونت نظارت بر بهره برداری و مطابق برنامه سالیانه در خصوص شستشو و راه اندازی مجدد و همچنین به روز رسانی تجهیزات و تاسیسات مخازن به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی آب شرب شهروندان و مشترکین ، لذا عملیات شستشوی مخازن این شهر در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه انجام و به اتمام رسید  .
شفا نظرپورضمن تشریح پروژه مذکور یادآور شد : با توجه به اینکه بخش عمده و قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان محترم اسلامشهر از طریق چاهها تامین می گردد . و بلحاظ انباشت ماسه و املاح ته نشین شده حاصله از چاهها در کف مخازن علاوه بر افت کیفیت آب آشامیدنی موجب بروز مشکلاتی در مخزن و خطوط و شبکه های آبرسانی نیز می گردد . لذا در همین رابطه و به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان طی آذر و دی ماه سالجاری عملیات شستشوی مخازن سه گانه اسلامشهر با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی انجام گردید و علاوه بر به روز سانی و بازدید دقیق تجهیزات و اتصالات برقی مورد استفاده و خارج سازی ماسه و املاح ته نشین شده ، مخازن مذکور مجددا با آب ژاول و کلر شستشو گردیده و سپس آبگیری و وارد مدار توزیع شد .
مدیر امور آبفای اسلامشهر خاطر نشان کرد : امور آبفای اسلامشهر با شستشو و راه اندازی مجدد این مخازن به میزان 50 هزار متر مکعب ضمن عمل به تعهدات بودجه ای خود در زمینه کنترل کیفیت آب آشامیدنی ، موجب به روز رسانی و بهسازی تجهیزات مورد استفاده در مخازن و موفق به تامین و توزیع آب شرب شهروندان و مشترکین محترم با کمیت و کیفیت لازم و مطابق با استانداردهای لازم طی سالجاری نیز گردید .


۲۳ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۱۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید