اخبار

عملیات سه راه گیری در شهر واوان انجام گردید

عملیات سه راه گیری در شهر واوان انجام گردید
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی پروژه لوله گذاری و توسعه شبکه و اجرای عملیات سه راه گیری در شهر واوان در حال انجام می باشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر واوان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به ساخت و سازهای صورت گرفته در مناطق مختلف این شهر که منجر به توسعه محدوده شهری ، افزایش واحدهای مسکونی و حضور و سکونت شهروندان و مشترکین محترم در این مناطق گردیده است ، علیهذا در همین راستا و به منظور تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان ومشترکین محترم عملیات سه راه گیری و لوله گذاری در این خیابانها در حال  انجام می باشد .
پرویز عبدی ضمن تشریح مشخصات فنی این پروژه عنوان کرد : پروژه مذکور ( سه راه گیری ) از اواسط دی ماه سال جاری و از خط 250 میلی متری چدن داکتیل به خط 160 میلی متری پلی اتیلن در حال انجام می باشد . و با استفاده از سه راه گیری صورت گرفته و اجرای عملیات لوله گذاری در خیابان سی ان جی موجب تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در منطقه مسکونی و ساختمانهای جدیدالاحداث و همچنین به روز شدن شبکه و خطوط آبرسانی در این خیابان خواهد شد .
مهندس عبدی همچنین یاد آور شد : این عملیات از محل اعتبارات جاری و داخلی تخصیص و تامین اعتبار گردیده است . و در حال حاضر با بیش از 50 درصد پیشرفت انجام می پذیرد و در همین رابطه مطالعات لازم در خصوص اصلاح شبکه و تقویت آب آشامیدنی در سایر مناطق انجام شده و در دستور کار قرار دارد . و امیدواریم با تامین و تخصیص اعتبارات لازم مطابق برنامه زمانبندی شده اجرایی و عملیاتی گردد .

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۲۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید