اخبار

شناسائی بیش از 250 رشته انشعاب غیرمجاز و متخلف در نسیم شهر

شناسائی بیش از 250 رشته انشعاب غیرمجاز و متخلف در نسیم شهر
همزمان با ساماندهی خطوط و شبکه های آبرسانی در نسیم شهر بخشی از انشعابات غیر مجاز نیز در این شهر شناسائی و به مجاز تبدیل شد .

این خبر را مدیر امور آبفای نسیم شهر اعلام کرد و گفت : در راستای اجرای برنامه های زمانبندی شده مبنی بر ساماندهی و نوسازی خطوط و شبکه های آبرسانی ، بهسازی و به روز رسانی انشعابات آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نیز انجام می پذیرد . که در این خصوص بیش از 250 رشته انشعاب غیر مجاز و مشترک متخلف شناسائی گردیده و جهت تبدیل به مجاز و یا جمع آوری این انشعابات ، موضوع مربوطه در دستور کار قرار گرفته  و انجام می پذیرد .
وحید مبین خاطرنشان ساخت : کل انشعابات غیر مجاز کشف شده از ابتدای سال تا دی ماه جاری در نسیم شهر و شهرکهای تابعه 250 مورد و برای مصارف تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار گرفته بود و بخشی از این انشعابات شامل چندین واحد مسکونی بود . که پس از کشف و شناسائی این انشعابات اخطاریه های لازم در خصوص تعیین تکلیف انشعابات به مالکان متخلف صادر گردید و تا بحال تعداد 221 مورد ضمن پرداخت حقوق مربوطه و همچنین تعهد لازم در خصوص عدم استفاده مجدد از انشعابات غیر مجاز به مجاز تبدیل شدند و تبدیل به مجاز الباقی انشعابات کشف شده در در دست انجام است .
مهندس مبین با تاکید بر استمرار این عملیات و شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز در نسیم شهر و شهرکهای تابعه یادآور شد : متاسفانه با وجود انشعابات غیرمجاز علاوه بر به حساب نیامدن و پرت و هدر روی بخش قابل توجه آب آشامیدنی موجب به هم خوردن معادلات مربوط به تامین و توزیع آب به نسبت با آمار مشترکین موجود نیز میگردد . که موجب قطعی و یا افت فشار آب و منجر به نارضایتی برخی از مشترکین و شهروندان محترم در این خصوص میگردد . لذا شناسائی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز جزو برنامه های ثابت و در دستور کار این امور قرار دارد و انتظار داریم تا پایان سال بخش قابل توجهی از این انشعابات شناسائی و به مجاز تبدیل گردد .

۱۰ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۳۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید