اخبار

احیای مجدد دو حلقه چاه در اسلامشهر

احیای مجدد دو حلقه چاه در اسلامشهر
با هدف ارتقاء کمی وکیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم اسلامشهر چاههای شماره 97 و 98 این شهر شستشو و بهسازی و احیای مجدد گردید .

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر  با اعلام خبرمذکور اظهار داشت : در راستای ارتقاء کمی و کیفی آب شرب موجود و به منظور ساماندهی و بهسازی چاهها و خطوط و شبکه های آبرسانی عملیات شستشو و احیای مجدد چاهها و همچنین به روز رسانی و تعمیر و یا تعویض تجهیزات معیوب و ناکار آمد چاهها در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
شفا نظر پور ضمن تشریح این عملیات انجام شده در این خصوص یاد آور شد : طی دی ماه جاری عملیات احیاء و بهسازی چاههای شماره 97 و 98 اسلامشهر انجام شد . و با عنایت به اینکه چاههای مذکور بلحاظ فرسودگی و قدمت بخشی از تجهیزات و تاسیسات سرچاهی از جمله پمپ و ترانس و تجهیزات برقی و همچنین لوله جدار و کیسنگ فاقد کار آیی لازم بودند . پروژه به روز رسانی و بهسازی و احیای مجدد این دو حلقه چاه به عنوان یکی از برنامه های ضروری در دستور کار قرار گرفت و مطابق برنامه زمانبندی شده از اواخر آذر ماه با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیاتی شد . و نهایتاً اوایل دی ماه جاری نیز پس از تعویض ترانس و پمپ این چاهها و همچنین تعمیر و بهسازی تاسیسات سرچاهی و اتصالات و تجهیزات و شستشو لوله های جدار و کیسینگ مجدداً با افزایش قابل توجه آب استحصالی هر کدام  با آبدهی بیش از 20 لیتر بر ثانیه وارد مدار توزیع شدند .
مهندس نظر پور خاطرنشان ساخت : اسلامشهر به لحاظ ساخت و ساز و توسعه محدوده شهری یکی از شهرهای پر جمعیت و با تراکم جمعیتی بالا در جنوبغربی استان تهران می باشد . و در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان محترم این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب تامین و توزیع می گردد و بلحاظ برنامه ریزیهای صورت گرفته و منابع آبی موجود مشکلی در خصوص تامین آب شرب شهروندان محترم وجود ندارد . لذا با توجه به تقارن ایام عید و همچنین فصول گرم و پیک مصرف آب ، انتظار میرود شهروندان و مشترکین محترم موضوع مصرف بهینه و مدیریت مصرف آب را همچنان سرلوحه خویش قرار داده و مراعات فرمایند .
 

۵ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۱۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید