اخبار

اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در رباط کریم

اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در رباط کریم
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی پروژه اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده و قدیمی در مناطق مختلف رباط کریم اجراء گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای مطالعات صورت گرفته مبنی بر شناسائی و خارج سازی خطوط و شبکه  های قدیمی و فرسوده این شهر از مدار توزیع و جایگزینی خطوط جدید ومطابق با استانداردهای لازم ، اصلاح شبکه و انشعابات قدیمی در مناطق مختلف این شهر مطابق اولویت بندی صورت گرفته در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
آرش شکیبی با اشاره به مشخصات فنی این پروژه ها یاد آور شد : بخش اول این طرح با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی و شامل اصلاح شبکه و انشعابات قدیمی در کوچه های منشعب بلوار آزادگان ، بلوار گلها ، خیابان دادگستری با خارج سازی 1050 متر از خطوط و شبکه های فرسوده از مدار توزیع از اوایل سالجاری آغاز شد و با جایگزینی لوله های پلی اتیلن در سایز های 110 و 160 میلی متری بجای خطوط قبلی اواخر آذر ماه جاری نیز با صد در صد پیشرفت فیزیکی اتمام و به بهره برداری رسید .
مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم همچنین خاطرنشان ساخت : همزمان با اجرای این پروژه و عملیات لوله گذاری ، اصلاح و بازسازی انشعابات قدیمی و فرسوده نیز در مناطق مذکور و کوچه های منشعب در دستور کار قرار داشت . که تابحال تعداد 145رشته از این انشعابات بازسازی و اصلاح مجدد گردیده و بازسای حدالمقدور تعداد 130 رشته انشعاب نیز در دست انجام می باشد .
مهندس شکیبی یاد آور شد : این عملیات همچنان در دست انجام است و مطالعات لازم در خصوص اصلاح شبکه و انشعاب در برخی از مناطق این شهر انجام شده و مطابق تعهد پیمانکار مجری طرح حداکثر تا پایان سالجاری اتمام و به بهره برداری خواهد رسید .

۳ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۵۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید