اخبار

اتمام عملیات لوله گذاری در شهرک امام حسین علیه السلام

اتمام عملیات لوله گذاری در شهرک امام حسین علیه السلام
با استفاده از خطوط قبلی عملیات جابجائی خط انتقال از چاه شماره 3 تا مخزن 10 هزار متر مکعبی شهرک امام حسین ع انجام و به اتمام رسید .

این خبر را مدیر امور آبفای شهرک امام حسین ع اعلام کرد و گفت : با عنایت به تامین و توزیع آب  استحصالی چاه شماره 3 شهرک امام حسین ع به روش پمپاژ مستقیم که به مصرف شهروندان و مشترکین محترم می رسید و از طرفی بلحاظ ایجاد مزاحمت و معارض بودن این خط با طرح تفصیلی، علیهذا به منظور حذف پمپاژ مستقیم و انتقال آب استحصالی به مخزن ذخیره ای و رفع مزاحمت ایجاد شده موضوع جابجائی خط مذکور در دستور کار قرار گرفته و انجام  شد .
سید علی حسینی گنجی ضمن تشریح مشخصات فنی این پروژه یادآور شد : اجرای عملیات جابجائی خط انتقال مذکور به طول 500 متر و با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایز 200 میلی متر که قبلا به همین منظور لوله گذاری و مورد استفاده قرار میگرفت . لذا در راستای کاهش هزینه های جاری پس از جمع آوری همین لوله ها مجددا در مسیر جدید و بدون ایجاد مزاحمت در طرح تفصیلی یاد شده در خیابان مدرسه دهخدا با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی که از اواسط آذر ماه جاری آغاز شده بود  با 100 درصد پیشرفت فیزیکی انجام و مطابق برنامه به اتمام رسید .
مهندس حسینی گنجی با اشاره به اینکه با انتقال آب استحصالی این چاه به مخزن بیش از 95 درصد آب شرب شهرک امام حسین ع از طریق مخزن تامین وتوزیع میگردد گفت :  بخش دیگری از پروژه ها نیز در همین خصوص دست انجام است  و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و تامین اعتبارات لازم عملیاتی خواهد شد .

۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۱۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید