اخبار

اجرای برنامه های EM و PM ( بازدید و نگهداری از تجهیزات و مخازن و ... )

با هدف استفاده بهینه و حداکثری و همچنین نگهداری تاسیسات و تجهیزات موجود ، پروژه بازدید های موردی ( EM )و برنامه ریزی شده ( PM ) انجام می پذیرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران ، معاون نظارت بر بهره برداری این شرکت ضمن اعلام خبر مذکور اظهار داشت : موضوع استفاده بهینه و مراقبت و نگهداری از امکانات موجود شامل تجهیزات مکانیکال ( فشارشکن ، خطوط انتقال ، خطوط توزیع و پمپها و ... ) و همچنین تاسیسات الکتریکال شامل ( فشار سنج ها ، کنتورهای فلومتری و مغناطیسی ... ) جزو برنامه های اصلی و مستمر این معاونت در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته انجام می شود .
محمدرضا شمسائی فر ضمن تشریح برخی از این بازدیدها یادآور شد : موضوع EM ( بازدید موردی ) از تاسیسات و مخازن و چاهها طی چند روز در هفته و بنا به ضررورت در برخی پروژه ها انجام می گیرد . ولی در ارتباط با نگهداری و تعمیرات در ایستگاههای پمپاژ ، مخازن و تاسیسات مهم از جمله ایستگاه پمپاژ و مخازن بین راهی پرند ، رضی آباد ، اسلامشهر و ... بازدید دوره ای و منظم  (PM) مطابق برنامه زمانبندی شده و بصورت مرتب و مستمر انجام می پذیرد .
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران یادآور شد : این بازدیدها به منظور استفاده حداکثری و همچنین نگهداری از تجهیزات و امکانات و تاسیات شرکت و پیشگیری از هرگونه تخریب و از بین رفتن احتمالی تاسیسات و امکانات موجود می باشد .

۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۰۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید