اخبار

اجرای عملیات لوله گذاری در شهرک امام حسین علیه السلام

اجرای عملیات لوله گذاری در شهرک امام حسین علیه السلام
با هدف انتقال آب استحصالی از چاه شماره 3 شهرک امام حسین (ع) عملیات جابجائی خط انتقال از چاه مذکور در حال انجام می باشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع) با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به ایجاد مزاحمت و معارض بودن خط انتقال چاه شماره 3 و ایجاد موانع و مشکلات در امر استحصال و انتقال آب شرب شهروندان بلحاظ پمپاژ مستقیم ، علیهذا به منظور حذف پمپاژ مستقیم و انتقال آب استحصالی به مخزن ذخیره ای موضوع جابجائی خط مذکور در دستور کار قرار گرفته و عملیاتی شد .
سید علی حسینی گنجی ضمن تشریح مشخصات فنی این پروژه یادآور شد : اجرای عملیات جابجائی خط انتقال مذکور به طول 500 متر و با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایز 200 میلی متر با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی از اواسط آذر ماه جاری آغاز شده است و در حال حاضر با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام کارهای پایانی و مراحل بهره برداری می باشد .
مهندس حسینی گنجی با اشاره به اینکه بخش دیگری از پروژه ها نیز در دست انجام است خاطر نشان ساخت : مطالعات لازم در خصوص جابجائی برخی خطوط و همچنین اجرای خط انتقال در شهرک امام حسین (ع) انجام شده و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و تامین اعتبارات لازم عملیاتی خواهد شد .

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید