اخبار

بهسازی انشعابات آب شرب در شهرک سهند چهاردانگه

بهسازی انشعابات آب شرب در شهرک سهند چهاردانگه
با استفاده اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح و بهسازی بخشی از شبکه و انشعابات آب آشامیدنی در شهر چهاردانگه انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر چهاردانگه با اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به قدمت و فرسوده گی بخشی از خطوط و شبکه ها ی آبرسانی و همچنین عمر بالا و عدم جانمائی صحیح انشعابات و کنتورهای آب شرب در شهرک جدید التحویل صنفی صنعتی سهند ، علیهذا مطابق مطالعات صورت گرفته و برنامه ریزیهای انجام شده و همچنین مساعدت و تاکید جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت عملیات به روز رسانی و بهسازی انشعابات مذکور و همچنین خطوط و شبکه های آبرسانی در بخشی از مناطق چهاردانگه در دستور کار قرار گرفته و انجام و به اتمام رسید .
محسن آذری با اشاره به مشخصات این پروژه خاطر نشان ساخت : عملیات اصلاح شبکه و انشعابات آب آشامیدنی چهاردانگه طی سالجاری و با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی انجام شد . که در این عملیات  تعداد 577 رشته انشعاب قدیمی و فرسوده در شهرک صنفی و صنعتی سهند ضمن جابجائی انشعاب ، اصلاح و بهسازی و یا تعویض و به روز رسانی گردید و عملیات اصلاح شبکه نیز در خیابان سعیدی حد فاصل خیابانهای شهید فارسیان و مهرگان انجام شد که طی آن خطوط قدیمی از مدار خارج و خطوط جدید با استفاده از لوله های پلی اتیلن 110 میلی متری جایگزین و به بهره برداری رسید .
مدیر امور آبفای چهاردانگه یاد آور شد : مطالعات لازم به منظور بهسازی و به روز رسانی شبکه و انشعابات در بخشی دیگر از مناطق این شهر انجام شده است . و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم به موقع و مطابق برنامه زمانبندی شده عملیاتی گردد .

۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۵۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید