اخبار

نصب و راه اندازی 10 دستگاه GSMبر روی چاههای اسلامشهر

نصب و راه اندازی 10 دستگاه  GSMبر روی چاههای اسلامشهر
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی 20 حلقه چاه آب شرب در اسلامشهر به سیستم اطلاع رسانی قاصدک ( GSM ) تجهیز میگردد .

این خبر را مدیر امور آبفای شهرستان اظهار داشت و گفت : در راستای نظارت و رصد مستمر و دقیق بر تاسیسات و تجهیزات و پیشگیری از هر گونه مشکلات احتمالی اعم از قطعی برق چاهها و یا هر گونه حوادث و همچنین به منظور نظارت بر بهره برداری بر میزان آب استحصالی از چاهها و منابع آبی موجود ، علیهذا نصب و راه اندازی تعداد 20 دستگاه قاصدک ( GSM ) در چاههای اسلامشهر در دستور کار قرار گرفته و در حال نصب و راه اندازی می باشد .
شفا نظر پور با اشاره به مشخصات این طرح یادآور شد : این پروژه با نظر مساعد جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت و با هدف رصد و نظارت دقیق بر چاههای اسلامشهر با صرف هزینه ای معادل 300 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور خرید و نصب تعداد20 دستگاه قاصدک  ( GSM ) بر روی 20 حلقه چاه مطابق اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام می باشد . که با اجراء و اتمام این طرح و راه اندازی پکیج آنلاین قاصدک عملا کلیه اطلاعات مربوط به چاههای مورد نظر در کمترین زمان ممکن به چند نفر ارسال خواهد شد .
مهندس نظرپور خاطرنشان کرد :  تابحال تعداد 10 دستگاه از این سیستم ( قاصدک ) بر روی چاههای این شهر نصب و راه اندازی گردیده و تا اواخر آبانماه جاری 10 دستگاه دیگر نیز بر روی چاههای تعیین شده نصب و راه اندازی خواهد شد .

۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید