اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد برگزاری دوره آموزشی برنامه های ایمنی آب آشامیدنی

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد  برگزاری دوره آموزشی برنامه های ایمنی آب آشامیدنی
با هدف مقابله و پیشگیری از هر گونه چالش احتمالی و مشکلات بهداشتی آب شرب ، یک دوره آموزشی ایمنی ( WSP ) در این خصوص در آبفای جنوبغربی استان تهران برگزار گردید .
 به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران سرپرست دفتر کنترل کیفیت بهداشت آب این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به هماهنگی های بعمل آمده با امور ایمنی و بهداشت آب استان و تاکید و دستورات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و افزایش توان علمی همکاران مبنی بر ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم ، علیهذا دوره آموزشی برنامه های ایمنی ( WSP ) مطابق دستورالعمل صادره و با هدف پیشگیری از هر گونه چالش بهداشتی و ارائه راهکارهای پیشگیرانه در این خصوص برگزار گردید .
مهدی رمضان نژاد با تشریح دوره آموزشی مذکور یاد آور شد : در این دوره آموزشی که با حضور کارشناس بهداشت و ایمنی آبفاي استان تهران و مجموعه کارشناسان بهداشت و ایمنی آب آزمایشگاه مرکزی و شهرستانهای تحت پوشش برگزار گردید . مواردی از جمله برنامه های پیشگیرانه از هر گونه چالش و مشکلات احتمالی بهداشت آب شرب ، برگزاری جلسات مکرر و مستمر در خصوص بازبینی و به روز رسانی راهکارهای کاربردی و اجرای برنامه های مدیریت کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم مطابق دستور العمل ایمنی آب استان مورد بحث و بررسی و مورد تاکید جهت عملیاتی شدن قرار گرفت .
مسئول دفتر کنترل کیفیت بهداشت آب آبفای جنوبغربی استان تهران اظهار امیدواری کرد : با تشکیل کارگروههای تخصصی در حوزه معاونتهای شرکت و همکاری با دفتر کنترل کیفیت زیر نظر مدیر عامل محترم شرکت ضمن اجرای منظم برنامه های ایمنی ، اصلاحات لازم نیز نسبت به ادوار قبلی در این خصوص عملیاتی گردد . تا نسبت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان محترم مطابق با استانداردهای لازم و کیفیت مطلوب موفق باشیم .


۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۰۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید