اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد نقاشی و دیوار نویسی مدارس در شهرستان اسلامشهر

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد نقاشی و دیوار نویسی مدارس در شهرستان اسلامشهر
به منظور توسعه فرهنگ مصرف بهینه آب آشامیدنی شعارهای تبلیغاتی با مضامین مصرف بهینه آب بر دیوارهای مدارس در شهرستان اسلامشهر درج گردید .
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به ایام بازگشایی مدارس و لزوم فرهنگ سازی و آشنایی هر چه بیشتر شهروندان و مشترکین محترم با شیوه های صحیح استفاده از آب شرب و آگاهی با مشکلات و عواقب نبود آب آشامیدنی سالم ، و با توجه به اینکه بخش مهمی از آحاد جامعه در مدارس تحصیل میکنند . علیهذا مطابق برنامه ریزیهای صورت گرفته و توافقات حاصله با مراکز آموزش و پرورش شهرستانهای تحت پوشش شرکت شامل   ( اسلامشهر ، بهارستان و رباط کریم  ) برنامه های مذکور با موضوع مصرف بهینه و پرهیز از مصارف غیر ضرور آب آشامیدنی با درج نقاشی و شعارهای تبلیغاتی بر دیوارهای مدارس در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
مبین حسین پور ضمن تشریح طرح مذکور یادآور شد : مطابق توافق و دستورات جناب آقای مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت دیوارنویسی و نقاشی دیوارهای مدارس در سه شهرستان مذکور و شهرهای تابعه این شهرستانها با مضامین و شعاهای آموزشی و در راستای مصرف بهینه آب آشامیدنی جمعا به متراژ طولی بیش از 5 هزار متر از محل اعتبارات جاری و داخلی در دستور کار قرار دارد . و از اوایل مهر ماه تابحال با بیش از 70 در صد پیشرفت فیزیکی در بخشی از مدارس انجام شده است و در حال انجام می باشد .
حسین پور با اشاره به اقدامات انجام شده در این خصوص در شهرستان اسلامشهر گفت : تا بحال نقاشی و رنگ آمیزی و شعار نویسی دیوارهای داخلی و بیرونی مدارس در اسلامشهر و شهرهای تابعه این شهرستان به متراژ طولی 1700 متر انجام شده و الباقی این طرح نیز در همین راستا و با انجام  نقاشی و دیوار نویسی با مضمون مصرف بهینه آب شرب و پرهیز از مصارف غیر ضرور جهت آگاهی بخشی و فرهنگ سازی دانش آموزان عزیز در مدارس تعیین شده درج می گردد.


۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید