اخبار

اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در شهرستان رباط کریم

با هدف به روز رسانی خطوط و انشعابات ، بخشی از شبکه آبرسانی و انشعابات نصیر شهر اصلاح و بازسازی گردید .

این خبر را مدیر امور آبفای نصیرشهر اعلام کرد و گفت : وجود شبکه و انشعابات قدیمی در بخشی از مناطق شهر که علاوه بر شکستگی و ناکارآمدی موجب ایجاد حوادث مختلف و افت کمی و کیفی آب شرب نیز می گردد . لذا در این راستا و به منظور به روزرسانی شبکه و انشعابات فرسوده عملیات اصلاح و به روز رسانی این خطوط و انشعابات در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام می باشد .
اصغر صبری با اشاره به عملیات صورت گرفته در این راستا اظهار داشت : طی مدت زمان یک و نیم ماهه و از اوایل شهریور ماه امسال تا اواسط مهر ماه جاری عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در خیابانهای الغدیر غربی ، شهید رجائی و حضرت رقیه سلام الله علیها و همچنین کوچه های منشعب با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 110 میلی متری جمعا به طول 970 متر از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام و به اتمام رسید .
مهندس صبری یادآور شد : در همین راستا و همزمان با اصلاح شبکه صورت گرفته ، بهسازی و تعویض انشعابات مربوط به این شبکه ها نیز انجام شد. که بخشی از این انشعابات و به تعداد 70 مورد اصلاح و بازسازی و یا تعویض گردید  و الباقی انشعابات فرسوده و قدیمی نیز که فاقد کار آیی لازم می باشند در دستور کار قرار گرفته و انجام می پذیرد . 
مدیر امور آبفای نصیر شهر خاطرنشان ساخت : مطالعات لازم در خصوص شناسائی و خارج سازی الباقی شبکه های قدیمی و فرسوده این شهر انجام شده و در دستور کار قرار گرفته است و به محض تامین اعتبارات لازم مطابق برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته عملیات اصلاح شبکه و انشعابات مربوطه در مکانهای تعیین شده اجرایی خواهد شد .

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۱۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید