اخبار

تعمیر و بازسازی خط 500 میلی متری در نسیم شهر

تعمیر و بازسازی خط 500 میلی متری در نسیم شهر
با تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای نسیم شهر ، عملیات ترمیم شکستگی و راه اندازی مجدد خط 500 و 160 میلی متری انجام گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای نسیم شهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت :  در پی اجرای عملیات عمرانی توسط عوامل شهرداری این شهر که منجر به شکستگی خط انتقال  500 میلی متری چدن داکتیل و خط توزیع 160 میلی متری در ورودی این شهر از بلوار پایانه تهران گردیده و موجب قطعی و افت فشار آب آشامیدنی در بخشی از مناطق شهر شده بود ، لذا عملیات ترمیم و بازسای شکستگی های مذکور با همکاری و تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای نسیم شهر در کمترین زمان ممکن انجام و خطوط یاد شده مجددا وارد مدار بهره برداری شدند . 
وحید مبین با اشاره به مشخصات این عملیات خاطرنشان ساخت : حین انجام عملیات عمرانی توسط عوامل شهرداری نسیم شهر در بولوار پایانه تهران که به منظور بازگشایی زیر گذر آرامستان باغ بهشت این شهر در حال اجراء بود . متاسفانه بعد از ظهر روز دوشنبه 26 شهریور ماه جاری منجر به شکستگی خط انتقال500 میلی متری چدن داکتیل ( خط جمع آوری و انتقال آب استحصالی 10 حلقه چاه به مخزن 10 هزار متر مکعبی شماره 1 ) و همچنین خط توزیع 160 میلی متری پلی اتیلن گردید . و این امر منجر به قطعی و افت فشار آب شرب در بخشی از مناطق تحت پوشش این خطوط شد که بلافاصله و پس از اطلاع از حادثه ایجاد شده با همکاری عوامل امداد و حوادث در کمترین زمان ممکن و شبانه هر دو شکستگی ایجاد شده مرمت و بازسازی شده و متعاقبا وارد مدار انتقال و توزیع گردیدند .
مدیر امور آبفای نسیم شهر ضمن قدردانی از عوامل امداد و حوادث آبفای نسیم شهر در خصوص رفع حادثه ایجاد شده در کمترین زمان ممکن یاد آور شد : این حوادث که هم انتقال و هم توزیع آب آشامیدنی نسیم شهر را تحت الشعاع قرار بود . خوشبختانه بصورت شبانه انجام و به اتمام رسید و ما شاهد کوچکترین مشکل و چالش کم آبی در نسیم شهر نشدیم .

۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۳۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید