اخبار

با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال عملیات اصلاح شبکه در نسیم شهر انجام و به بهره برداری رسید

با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال  عملیات اصلاح شبکه در نسیم شهر انجام و به بهره برداری رسید
با هدف به روز رسانی و بهسازی شبکه و انشعابات قدیمی و فرسوده ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در بخشی از مناطق نسیم شهر انجام و به اتمام رسید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور بهره برداری آبفای نسیم شهر ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به مطالعات صورت گرفته و شناسائی مناطق دارای انشعابات و شبکه های قدیمی و فرسوده ، علیهذا پیرو جلسات و تصمیمات اتخاذ شده در این خصوص موضوع خارج سازی شبکه و انشعابات قدیمی و فرسوده از مدار توزیع و جایگزینی خطوط و انشعابات جدید و مطابق با استانداردهای لازم در دستور کار قرار گرفته و در مناطق پیش بینی شده مطابق اولویت بندی صورت گرفته انجام میگردد .
وحید مبین ضن تشریح عملیات انجام شده در این خصوص یادآور شد : پروژه اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده و قدیمی شهرک احمد آباد جانسپار طی شهریور ماه جاری و با صرف اعتباری معادل یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و در خیابان اصلی این شهرک و کوچه های منشعب جمعاً به طول 600 متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایزهای 600 و 110 میلی متری انجام شد و پس از خارج سازی شبکه های آبرسانی قدیمی از مدار توزیع شبکه جدید وارد مدار توزیع و بهره برداری گردید .
مدیر امور آبفای نسیم شهر خاطرنشان کرد : همزمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه ، پروژه اصلاح انشعابات قدیمی و فرسوده مرتبط با عملیات مذکور نیز انجام گردید که طی آن تعداد 98 رشته انشعاب بهسازی و تعمیر و یا تعویض و به بهره برداری رسید .
مهندس مبین با اشاره به اینکه این پروژه ها همچنان در حال انجام است گفت : مطالعات لازم در خصوص شناسائی و خارج سازی شبکه و انشعابات قدیمی در نقاط مختلف شهر انجام شده است و امیدواریم با تامین به موقع اعتبارات تخصیص یافته عملیاتی گردد .

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۵۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید