اخبار

اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در شهرستان اسلامشهر

اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در شهرستان اسلامشهر
با هدف به روز رسانی خطوط و انشعابات ، بخشی از شبکه آبرسانی فرسوده در اسلامشهر اصلاح و بازسازی میگردد

این خبر را مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر اعلام کرد و گفت : وجود شبکه و انشعابات قدیمی در بخشی از مناطق شهر که علاوه بر شکستگی و ناکارآمدی موجب ایجاد حوادث مختلف و تقلیل کمی و کیفی آب شرب نیز می گردد . لذا در همین راستا و به منظور به روزرسانی خطوط و انشعابات فرسوده عملیات اصلاح و به روز رسانی این پروژه ها از اول سال جاری در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام می باشد .
شفا نظرپور با اشاره به عملیات صورت گرفته در این راستا اظهار داشت : کل این پروژه به طول 1500 متر واز اوایل اردیبهشت ماه سالجاری آغاز شده است . که تابحال با پیشرفت فیزیکی 75 درصدی عملیات اصلاح شبکه با لغ بر 1100 متر در خیابان های زرافشان ، مهدیه جنوبی ، توحید و الهیه  اسلامشهر با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 160 و 110 میلی متری و از محل اعتبارات جاری و داخلی در حال انجام است و انتظار می رود مطابق روند فعلی کل پروژه مذکور ظرف مرداد ماه جاری به اتمام و بهره برداری برسد .
مهندس نظرپور یادآور شد : در همین راستا و همزمان با اصلاح شبکه صورت گرفته ، انشعابات مربوط به این شبکه ها نیز اصلاح و بهسازی مجدد میگردد که تابحال بخشی از این انشعابات به تعداد 250 مورد اصلاح شده و اصلاح و بازسازی الباقی انشعابات مربوط به شبکه های مذکور نیز در دست انجام می باشد .
مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر خاطرنشان ساخت : مطالعات لازم در خصوص شناسائی و خارج سازی شبکه های قدیمی و فرسوده این شهر انجام شده و در دستور کار قرار گرفته است . که به محض تامین اعتبارات لازم مطابق برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته اجرایی خواهد شد .


۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۳۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید