اخبار

محصور سازی و دیوارکشی مخازن شهر پرند

محصور سازی و دیوارکشی مخازن شهر پرند
با هدف ارتقاء امنیت و محافظت از تاسیسات آب و فاضلاب ، عملیات دیوار کشی مخازن و تاسیسات شهر پرند در حال انجام است

این خبر را مدیر امور آبفای شهر پرند اعلام کرد و اظهار داشت : با عنایت به دستور و تاکیدات مهندس صدرائیه مدیر عامل محترم شرکت در خصوص لزوم ارتقاء امنیت و حصار و دیوار کشی مخازن و چاهها و تاسیسات آبفا در سطح شهرهای تحت پوشش شرکت ، علیهذا در همین راستا و به منظور افزایش ضریب امنیت و همچنین حفاظت و صیانت از اموال شرکت ، موضوع محوطه سازی و دیوار کشی مخازن زخیره ای این شهر در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
 سعید احمدی ضمن تشریح مشخصات پروژه مذکور خاطر نشان ساخت : این عملیات از اوایل تیر ماه امسال و از محل اعتبارات جاری و داخلی شرکت آبفای استان تهران با هدف دیوارکشی و محصور سازی 3 باب مخزن ( R61- R72- R3) که فاقد حصار مطمئن و دیوارکشی بودند شروع شده است . و با استفاده از دیوارهای بتنی پیش ساخته در حال حاضر با بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد . و انتظار میرود مطابق روند فعلی و توافقات صورت گرفته با پیمانکار مجری طرح حد اکثر تا اواسط مرداد ماه جاری کلا به اتمام برسد .
مدیر امور آبفای پرند یاد آور شد : بخش قابل توجهی از تاسیسات آبی این شهر اعم از مخازن و تاسیسات و ایستگاههای پمپاژ دارای حصار مطمئن می باشند . و با اجراء و اتمام این عملیات بالغ بر92 در صد تاسیسات آبی شهر پرند مجهز به دیوار و محصور خواهند شد . و انتظار می رود مطابق مساعدت و دستورات مدیر عامل محترم شرکت عملیات محصور سازی الباقی تاسیسات فاقد حصار نیز ظرف چند ماه اخیر صورت پذیرد . تا با اجرای این طرح ضمن صیانت از املاک و تاسیسات موجود و ارتقاء امنیت از تجهیزات و امکانات و دارایی شرکت نسبت به ارتقاء کمی و کیفی و مراقبت از بهداشت آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نیز به توفیقاتی دست یابیم .

۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۱۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید