اخبار

به منظور افزایش میزان آب آشامیدنی یک حلقه چاه قدیمی در اسلامشهراحیای مجدد و راه اندازی شد

به منظور افزایش میزان آب آشامیدنی یک حلقه چاه قدیمی در اسلامشهراحیای مجدد و راه اندازی شد
با اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال چاه شماره 24 اسلامشهر احیا و بهسازی گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به فصل گرم و افزایش قابل توجه مصرف آب آشامیدنی و از طرفی بلحاظ تراکم جمعیتی بالا در شهرستان اسلامشهر که متعاقبا ضرورت تامین و توزیع آب شرب مورد نیاز را به همراه دارد . لذا در این خصوص و به منظور پیشگیری از هرگونه تنش احتمالی کم آبی و با هدف تقویت شبکه های آبرسانی ، احیاء و راه اندازی مجدد چاههای قدیمی و نیمه فعال در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده در حال انجام می باشد .
شفا نظرپور با اشاره به مشخصات پروژه احیای یک حلقه چاه در همین خصوص یادآور شد : این عملیات با صرف اعتباری معادل 430 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و با هدف احیای مجدد و به روز رسانی چاه شماره 24 اسلامشهر واقع در منطقه یافت آباد تهران انجام گرفت . که شامل عملیات کف شکنی ، خارج سازی املاح و شن و ماسه موجود در کف چاه ، تعویض کابل شناور ، بهسازی و تعمیر تاسیسات سرچاهی و شستشو و راه اندازی مجدد چاه بود . که از اوایل تیر ماه جاری آغاز و در اواسط همین ماه نیز به اتمام و با آبدهی 25 لیتر در ثانیه در مرحله بهره برداری و مدار توزیع قرار گرفت .
مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر خاطرنشان ساخت : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم اسلامشهر با استفاده از آب استحصالی 59 حلقه چاه و بهره برداری بیش از 700 لیتر بر ثانیه از خط 1000 میلی متری منشعب از تهران با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد و الحمدلله مشکلی در این زمینه نداریم . لذا در راستای استمرار وضعیت فعلی و عدم وجود هر گونه چالش کم آبی ، لازم است رعایت الگوی مصرف و خودداری از مصارف غیر ضرور توسط مشترکین وشهروندان محترم به عنوان یک ضرورت رعایت گردد .

۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید