اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد راه اندازی مخزن جدید R71در شهر پرند

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد راه اندازی مخزن جدید   R71در شهر پرند
با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال عملیات بهره برداری از مخزن R71 ( شهید شاه کرمی ) پرند آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر جدید پرند ضمن اعلام خبر مذکور گفت : با عنایت به فصل گرم و افزایش مصرف آب آشامیدنی و از طرفی بدلیل تراکم و افزایش جمعیت این شهر نسیت به سالها و ماههای قبل ، لذا در همین راستا و تاکیدات مدیرعامل محترم شرکت مبنی بر استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم با کمیت و کیفیت مطلوب ، موضوع راه اندازی مخازن تازه احدا ث شده این شهر در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد  .
سعید احمدی ضمن تشریح عملیات مذکور یادآور شد : در همین راستا چهار باب مخزن تازه احداث شده  (R71-R72-R62-R52) مجموعا با ظرفیت 25 هزار متر مکعب آماده بهره برداری هستند . که از پروژه مذکور عملیات ساخت ، تجهیز و بهره برداری از مخزن R71 با ظرفیت 5 هزار مترمکعب و با تمامی تجهیزات ابنیه ای و تاسیساتی و لوله گذاریهای مرتبط و مورد نیاز با هزینه ای معادل یکصد میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام شده و در شرف بهره برداری قرار دارد و آماده آبگیری از طریق خط انتقال الغدیر و تامین و توزیع آب آشامیدنی مناطق ( فازهای 6 و 4 ) این شهر می باشد .
مهندس احمدی ضمن تشریح وضعیت کمی و کیفی آب آشامیدنی پرند خاطرنشان ساخت : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر با وضعیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد و الحمد لله مشکلی در این خصوص وجود ندارد . و انتظار داریم با راه اندازی این چهار باب مخزن و افزایش دبی موجود و همچنین رعایت الگوی مصرف از سوی شهروندان محترم شاهد کمترین مشکل و چالش در ارتباط با آب آشامیدنی شهروندان محترم در هیچ نقطه از شهر نباشیم .
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۳۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید