اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد شستشو و آماده سازی مخزن تازه احداث شده در شهر پرند

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  شستشو و آماده سازی مخزن تازه احداث شده در شهر  پرند
به منظور بهره برداری از مخزن تازه احداث شده R5-2 در پرند ، عملیات شستشوی مخزن و خطوط ورودی و خروجی انجام شد
این خبر را رئیس بهره بردار امور آبفای شهر پرند اعلام کرد و گفت : با عنایت به دستور العمل صادره و برنامه ریزیهای صورت گرفته از سوی معاونت نظارت بر بهره برداری و تاکید مدیر آبفای شهر پرند در خصوص وارد سازی مخازن جدید الاحداث به شبکه توزیع ، و تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم مخصوصا در فصل گرم و پیک مصرف آب ، علیهذا موضوع آغاز بهره برداری از این مخازن در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
علی اصغرپور ضمن تشریح پروژه مذکور در همین ارتباط یاد آور شد : با توجه به اینکه بخش عمده و قابل توجه از آب آشامیدنی شهروندان شهر پرند با استفاده ازخط انتقال الغدیر و از طریق ذخیره سازی در مخازن این شهر صورت می گیرد . و زخیره سازی بیشتر موجب افزایش دبی موجود و تامین و توزیع مناسب و مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم را فراهم می سازد . علیهذا در همین رابطه و علاوه بر استفاده مطلوب از مخازن ذخیره ای موجود ، طی سالجاری نیز تعداد چهار باب مخزن با ظرفیتهای متفاوت در شرف بهربرداری قرار گرفته اند . و از مجموع این چهار مخزن مخزن R5-2 با ظرفیت 5000 متر مکعب در شرف بهره برداری قرار گرفته است و کارهای پایانی این مخزن اعم از شستشوی خطوط ورودی و خروجی و شستشوی مخزن مذکور نیز انجام و به اتمام رسید .
رئیس بهره برداری امور آبفای شهر پرند خاطر نشان کرد : در این عملیات که به منظور راه اندازی و اسفاده از مخزن جدید R5-2 انجام شد . با صرف اعتبارات جاری و داخلی و پس از جمع آوری و خارج سازی شن و ماسه و مصالح ته نشین شده ، مخزن مذکور دو بار شستشو گریده و نهایتا در پایان و برای سومین بار با آب ژاول شستشو و آماده ذخیره سازی آب آشامیدنی قرار گرفت .   

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۰۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

امیر
۱۳۹۸/۰۲/۲۵
0
0
1

بسیار عالی خسته نباشید


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید