اخبار

تعداد 10 دستگاه شیر فشار شکن در این شهر نصب شد

تعداد 10 دستگاه شیر فشار شکن در این شهر نصب شد
با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال عملیات نصب شیرهای فشار شکن در پرند انجام گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر پرند ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به ضرورت ایزوله نمودن شبکه و ساماندهی خطوط آبرسانی و همچنین مدیریت تامین و توزیع یکنواخت آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم لذا در همین راستا طی مدت زمان اردیبهشت و خرداد ماه جاری عملیات نصب و راه اندازی شیرهای فشار شکن بر روی خطوط آبرسانی در مناطق از پیش تعیین شده در دستور کار قرار گرفته و به انجام رسید .
سعید احمدی ضمن تشریح طرح مذکور خاطر نشان ساخت : این عملیات با اعتباری معادل 2 میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور ارتقاء و تثبیت فشار آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در شهر پرند انجام گردید که طی آن تعداد 10 دستگاه شیر فشار شکن در سایزهای 150 ، 200 ، 300 و 400 میلی متری به همراه لوازم و تجهیزات جانبی در مناطق فازهای 6 ، 3 ، 4 و 5 نصب و راه اندازی گردید .
 مدیر امورآبفای شهر پرند یاد آور شد : قبل از نصب و راه اندازی شیر های فشار شکن مذکور آب آشامیدنی شهروندان ومشترکین محترم با قدرت بین 6 تا 7 بار توزیع می گردید که علاوه بر پرت قابل توجه آب شرب موجب شگستگی و ایجاد حوادث متعدد به طور میانگین 20 مورد در شبانه روز می گردید . که پس از نصب شیرهای مذکور علاوه بر کاهش بار به میزان 3 الی 4 موجب تثبیت فشار و توزیع یکنواخت اب آشامیدنی در کلیه نقاط شهر و پایین آمدن محسوس حوادث و شکستگیها که از 20مورد به 3 مورد در شبانه روز رسیده است و همچنین عدم تخریب آسفالت و معابر و کوچه ها را بدنبال دارد .
مهندس احمدی در پایان با تاکید بر ادامه این عملیات خاطر نشان کرد : مطالعات و بررسیهای لازم در بخشی از مناطق دیگر این شهر در خصوص نصب و راه اندازی شیرهای فشار شکن انجام شده است  و به محض تامین اعتبارات لازم عملیاتی خواهد شد .

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۵۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید