اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد شستشوی خطوط و شبکه های فاضلاب در شهرستان اسلامشهر

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  شستشوی خطوط و شبکه های فاضلاب در شهرستان اسلامشهر
با هدف پیشگیری از گرفتگی و حوادث و مشکلات احتمالی ، خطوط و شبکه های جمع آوری فاضلاب شهر واوان شستشو و سمپاشی گردید
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای واوان ضمن اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تقارن فصل گرما و احتمال شیوع میکروب و بیماریها از طریق شبکه های فاضلاب و همچنین در راستای دستور العمل صادره در خصوص نظارت ، کنترل ، شستشو و نگهداری و خطوط فاضلاب ، لذا مطابق برنامه زمانبندی شده عملیات شستشو و سمپاشی ادواری شبکه های جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب در شهر واوان در دستور کار قرار گرفته و انجام شد .
پرویز عبدی ضمن اشاره به مشخصات این پروژه یادآور شد : پروژه شستشوی خطوط فاضلاب واوان با صرف اعتباری معادل 350 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام گرفته است . و در این عملیات شستشوی خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب جمعاً به طول 1460 متر با استفاده از دستگاههای مجهز واترجت بصورت فشاری از اواسط اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده و در حال حاضر با بیش از 85 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است . و پس از شستشو و پاک ساز خطوط در جهت دفع حیوانات موذی نیز بصورت کامل کل خطوط و شبکه ها سمپاشی شده و مجددا در مدار قرار می گیرند .
مهندس عبدی همچنین در خصوص خطوط و شبکه های فاضلاب و برنامه شستشوی سالیانه این شبکه ها در شهر واوان گفت : تقریبا کل شهر واوان دارای شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب می باشد و در جهت نگهداری خطوط و پیشگیری از هر گونه مشکلات احتمالی شامل گرفتگی ، شکستگی و یا ایجاد حوادث در خطوط و همچنین شیوع بیماریها از طریق حیوانات و حشرات موذی ، عملیات شستشوی خطوط و شبکه های فاضلاب و شناسائی و برطرف ساختن موارد معیوب این شبکه ها هر سال یک بار به صورت ادواری و زمانبندی شده انجام می گیرد .


۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۵۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید