اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد تعمیر و راه اندازی مجدد خط 200 میلی متری در نصیرشهر

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  تعمیر و راه اندازی مجدد خط 200 میلی متری در نصیرشهر
با تلاش و همکاری نیروهای امداد و حوادث آبفای نصیرشهر ، ترمیم و رفع شکستگی خط 200 میلی متری در این شهر انجام گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای نصیرشهر ضمن اعلام این خبر گفت :  در پی اجرای عملیات گود برداری توسط یکی از شهروندان و متاسفانه بلحاظ عدم رعایت احتیاطات لازم در خیابان شهید اخوان نصیر شهر ، موضوع منجر به شکستگی خط انتقال 200 میلی متری آزبست در این خیابان گردیده و موجب قطعی و افت فشار آب آشامیدنی بخشی از مناطق نصیر شهر شده بود . علیهذا به محض اطلاع و پس از بستن شیر فلکه خط اصلی عملیات ترمیم و بازسای شکستگی مذکور با همکاری و تلاش نیروهای امداد و حوادث در کمترین زمان ممکن انجام و خط یاد شده مجددا وارد مدار توزیع گردید .
اصغر صبری ضمن تشریح عملیات مذکور خاطرنشان ساخت : با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از عملیات انتقال و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نصیرشهر از طریق همین خط انتقال 200 میلی متری صورت می پذیرد . لذا به منظور سرعت عمل در کار و عدم قطعی بلند مدت آب آشامیدنی شهروندان محترم ، عملیات ترمیم و بازسازی شکستگی ایجاد شده با استفاده از کلمپ استیل و در کوتاهترین زمان ممکن توسط نیروهای زحمتکش امداد و حوادث آبفای نصیر شهر انجام گردید و خط مذکور حداکثر ظرف چند ساعت مجددا راه اندازی گردید .
مدیر امور آبفای نصیرشهر یادآور شد : آب آشامیدنی شهروندان ومشترکین محترم نصیر شهر با استفاده از 5 حلقه چاه موجود در این شهر و همچنین خط منشعب از خط انتقال الغدیر جمعا به میزان 110 لیتر بر ثانیه با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد و مقدمات لازم در خصوص ارتقاء دبی موجود در فصل گرم و پیک مصرف آب فراهم شده است که امیدواریم شاهد کوچکترین مشکلی در این خصوص نباشیم .  

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۰۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید